Ez így megoldható?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy olvastam, ha terhes vagyok általában a lakóhelyemhez kirendelt vèdőnőhöz kell járnom csakhogy èn elkölgöztem elèg messze, ès a papírokra mèg várni kell mire itt lesz a lakcímem, de nincs energiám egyfolytában bebuszozni a korábbi lakhelyemre, a vizsgálatok miatt, ráadásul kèt busszal, mert sajna sokat vagyok rosszul. Ès azt írták, hogy ÁLTALÁBAN a lakóhelyünkhöz kirendelt...az általában pedig azt jelenti hogy nem mindig ha jól èrtelmezem. Ilyenkor van módja annak, hogy ahhoz járjak, aki közsleb van, illetve megtuom valakivel beszèlni, hogy èn mást szeretnèk? Ez hogyan működik? Fizetni kell èrte?

2014. máj. 9. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol most vagy ott keresd fel a védőnőt.... google+telefon és egyből tudod kit és hol kell keresned.
2014. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol éppen laksz, a védőnő a törvény szerint köteles ellátni a kismamát, ha tudomására jut, h ott laksz. Nézd meg a törvényt.
2014. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se abba a városba járok védőnőhöz, ahová be vagyok jelentve. Neki se lenne jó 40 km-t utazni a látogatáshoz. :) Nyugodtan menj oda, ahol laksz. Fogadniuk kell és nem kell fizetni!
2014. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szegedi az állandó lakcímem, de Ócsán lakom, így természetesen oda is járok a védőnőhöz. Soha nem volt ez probléma, természetesen fogadott, fizetni nem kell.
2014. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm :)
2014. máj. 9. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!