Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. heti UH-hoz szükséges a...

12. heti UH-hoz szükséges a kiskönyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtökön megyek 12. heti genetikai UH-ra, magánrendelésre az Istenhegyi Géndiagnosztikába.

Viszont azon aggódok, hogy még nem voltam védőnőnél, így kiskönyvem sincs (két hete hajtom a védőnőt de egyik körzetből a másikba passzolgatnak, mert senki nem tudja hová tartozom, na mindegy).

Ez nem lesz gond az UH-n, nem fogják kérni a kiskönyvet?

Egyébként lombikos kismama vagyok szoros orvosi kontroll alatt, úgyhogy ilyen szempontból nem probléma, de persze azért hajtom a védőnőt ezerrel...

Köszi!


2014. máj. 12. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondták, a kis könyv mindenhol kell, és kellett is eddig. Na meg, hogy mindig legyen nálam. 24hkm
2014. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ez szuper... Remélem azért anélkül is megcsinálják a vizsgálatot.
2014. máj. 12. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Magánrendelésen nem hiszem, hogy gondot fognak belőle csinálni.


Viszont már rég kellett volna, hogy adjon kiskönyvet a védőnő, hiszen már túl vagy laboron, EKG-n, látott a háziorvos (elvileg) :O Hátha most a kombinált teszt után már terhesszámba vesznek...


Boldog babavárást :)

2014. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem mindenhol kérték (magánrendelésen is, 4d-n is, genetikán is)


mikor mondtam, hogy lombikos vagyok, pláne kérték (mondjuk, gőzöm nincs, miért) :)

2014. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ne aggódj! A 12 heti vizsgálatkor mondta a dokim (aki nem fogadott orvos!), hogy most már elmehetek a védőnőhöz az összes leletemmel együtt. Veszélyeztetett voltam a terhesség elején és olyankor inkább biztosra mennek "megvárható", hogy 3 hónaposan menj a védőnőhöz. Aki utólagosan minden leletedet úgyis beír a kis könyvedbe. És a védőnő is megértően fogadott, egy rossz szava nem volt, hogy miért csak most járok elsőnek nála.

25+5 :)

2014. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is 12 hét után mentem védőnőhöz. 2 vetélés után voltam, beszéltem telefonon a Védőnővel, és ő javasolta, hogy 12 hét után menjek hozzá. Nőgyógyászomnak elmondtam, nem csinált ebbol problemat.
2014. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm hogy megnyugtattatok!

Háziorvosnál voltam, de csak a 13. hét után fog EKG-t csinálni. Labort az orvosom csináltatott 2 hete, szóval az is megvan, csak a védőnővel nem jutok egyről a kettőre.

Köszi a válaszokat!

2014. máj. 13. 08:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Januárban voltam az Istenhegyin 12. heti UH-n,februárban a 19. hetin,egyik alkalommal sem kérték a kiskönyvet. A 12. hetin egy papírt kell kitölteni a bejelentkezést követően, az alapján viszik fel az adataidat a rendszerükbe. Boldog babavárást! :)
2014. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, közben elértem a védőnőt és megvan a kiskönyv is :)))
2014. máj. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!