Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az Uzsokiban keresek jó...

Az Uzsokiban keresek jó szülészorvost. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ott szeretnék szülni, de senkit nem ismerek. Olyan doki kellene, aki lelkiismeretes, és a terhességet végigkíséri, és lehet rá számítani ha gond van.

Ha van magánrendelése, az még jobb lenne.


(a régi dokim sajnos átment magánklinikára, és az nekem megfizethetetlen)


2014. máj. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr. Alexanjan Nelli. Nála születtem, nála szültem. Abszolúte lehet rá számítani. Nagyon komolyan veszi, ha valaki a páciense lesz, mindent tud róla, odafigyel. Nekem már a taj számomat is kívülről fújta. Mindent meg lehet vele beszélni. Kicsit nyers a stílusa, bár kedves. De ami a szívén, az a száján. Nem kell üldözni, mindig elérhető, mindent ő csinál, nem passzolja le asszisztensnek, nem kell rá várni, kivéve, ha szülést vezet, de ez megbocsájtható. :)


A keletinél van a magánrendelése. Bármi kérdésed van róla, szívesen válaszolok itt, vagy ha olyan, akkor privátban.

2014. máj. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Korábban Timmermann Gábornál szültem, és ő egy tünemény, és fantasztikus ember, és szakember. Egy rossz szót nem hallottam soha róla, mindenki agyondicsérte, többek között én is. Csak sajnos magánklinikás lett. (megértem, jó szakember, és elhoppolták)

Szóval valami hasonló kaliberű dokit keresnék. Aki szimpi, nagyon lelkiismeretes, és kedves. (és inkább férfit, mert sajnos a nőkkel mindig rossz tapasztalatom volt)

2014. máj. 25. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mecsér Béla!
2014. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ügyeletben szültem Telek Tamásnál. Csak ajánlani tudom. Sajnos (még) magánrendelése nincs, de fantasztikus orvos. fiatal, lelkiismeretes és nagyon sokat látott orvos.

Örülök neki, hogy ő fogadott, amikor beértem a mentővel. Életem legszebb élménye volt ez a szülésem (sürgősségi császár lett).


2 gyerkőc anyukája.

2014. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is T.Gábor doktornál szültem közel 3 éve:)

Nálunk is most jön a második,voltam két Uzsokis dokinál is,egyik sem közelítette meg..Így osztoztunk-szoroztunk és bevállaltuk a Róbert Klinikát.Na,a klinikáról sem tudok semmi rosszat mondani,eddig mindenki nagyon kedves,segítőkész

2014. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!