Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mátészalkán jár valaki dr...

Mátészalkán jár valaki dr Gönczi Judithoz? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
4 hónapos várandós vagyok ,eddig Heizer Antal magánrendelőjébe jártam ,de mivel már nem szüleszt szeretnék orvost váltani.Rá gondoltam (Gönczire) ,csak azt hallottam ,hogy nagyon sok pénzt vár el. Esetleg ha jár valaki a magánrendelőjébe (vagy a kórházba hozzá)tudna nekem árakat írni?Mennyibe kerül a terhesgondozás ,uh stb... Szülésért mennyit kér-kért ?
2014. máj. 29. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem megállapításánál azaz az első vizsgálatot nekem ő végezte el, aznap pont nem rendelt, de megkerestük az osztályon, hüvelyi uht csinált csak és rákszűrést 2000Ft-ot kapott, nagyon kedves volt. 12 hetes uhra mentem szalkára, de le se tojták a fejem mivel nincs fogadott orvosom, két nővér ultrahangozott meg de semmi papírt nem adtak! Akik előttem voltak bent, minddel ment be az orvosa is akit felfogadott. Nekem annyit mondtak, hogy egy hónap múlva kell visszamennem, úgy hogy a vizsgálatot el sem végezték! Védőnő lecseszett, hogy így akkor nem tud afp vérvételre sem elküldeni! Baktalórántházára mentem be, ott rögtön megvizsgáltak, mindent rendben megcsináltak, pedig pénzt se adtam senkinek. Azóta oda járok Jakab Andráshoz, nagyon aranyos, sokat beszél meg sokáig ultrahangoz és még pénzt se veszi el!
2014. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!