Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szűlt valaki Mátészalkán dr...

Szűlt valaki Mátészalkán dr Gönczi juditnál? Tapasztalatok? Szüljek ott vagy inkább menjek Nyíregyházára?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha magánorvosod van akkor maradj szalkán, nyíregyen nem törödnek a kismamákkal, csak ha van magándokid.
2013. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyházára nem mennék.Fehérgyarmat szerintem a környéken a legjobb,én azt javaslom!
2013. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyházáról Kisvárdára is jönnek szülni...
2013. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én fehérgyarmaton lakom viszont nem jönnék ide szülni. De ugye ez is egyénfüggő. Jó nagyon a kórház de az orvosok nem a legjobbak, persze tisztelet a kivételnek, de azoknak meg annyi betegük van, hogy nem vagyok benne biztos, hogy mindenkire egyformán tudnak foglalkozni. Nekem Mátészalkán volt az orvosom aki sajnos tragikus körülmények között a múlt héten balesetet szenvedett és meghalt :,(. Én már 25 hetes vagyok, tehát már nem is nagyon az elején. Gönczi doktornőre gondoltam szálkán csak jó lenne róla néhány információ mielőtt elkötelezett magam. Nyíregyházán pedig dr Adorján Gusztáv főorvosúrra gondoltam, csak annyi a bibi, hogy januárban fogok szülni és félek hogy a legnagyobb télben kell majd utazni, és Nyíregyháza azért elég messze van, hogy jeges úton időben odaérjek ha gond van. Ez nagyon nehéz helyzet...... :(
2013. szept. 20. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is fehérgyarmat környékéről járok Nyíregyházára. Én decemberre vagyok kíírva, de inkább utazunk több kilométert, de én ott találtam magamnak olyan orvost, aki idáig nekem nagyon megfelelt, és remélem a közeljövőben is így lesz. Van aki dícséri a Gyarmati kórházat, ez egyénfüggő. Én Nyíregyre járok kezdetek óta, úgyhogy csak ajánlani tudom ezt.

2013. szept. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én csak jot tudok rola mondani az elsö gyerekemet nála szültem és a második most fog érkezni állitilag pénteken.sajnálom az orvosodat ismertem elsö gyerekemnél pont ö volt az ügyeletes.
2013. szept. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5 neked ki volt az orvosok Nyíregyházán??? Leírnád az eddigi tapasztalataidat a nyiregyi kórházról??Nem azzal van a gondom h messze van és kocsikázni kell, hanem azzal, hogy tél lesz és ha a környéken laksz akkor te is tudod mennyire takarítják itt az utakat, és attól félek ha menni kell, nehogy az útviszonyok miatt ne érjék oda időben.

Kedves 6 írtam privát neked.

2013. szept. 21. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
2vok.Én Gyarmaton szültem dr.Szőke Józsefnél.Minden nap,de tényleg,minden egyes nap jött megnézett,minden rendben van e,mikor elfolyt a magzatvizem hajnal 2kor,ő már fél3kor ott volt.Soron kívűl rendezte a zárómat,és még a 6 hetes kontrollra is előre vett.Szóval le a kalappal.Én a másodikkal is hozzá megyek,csak jót tudok róla mondani.
2013. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!