Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van olyan természetes dolog...

Van olyan természetes dolog ami leviszi a magas pulzust? 16hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan magas,időnként.A körzetim írt fel gyógyszert,de ha lenne valami más megoldás,akkor annak nagyon örülnék.

2014. júl. 15. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Röhej + büdös is :) de fokhagyma!!!Nem a tabletta formája, mert az nem ugyanaz.Nemcsak a pulzust, a vérnyomást is kiegyensúlyozza, mert a kettő, szóval a pulzusérték és a mért vérnyomás nem független egymástól.
2014. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a pihenés segített.
2014. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig pihenj le egy kicsit, és igyál sokat
2014. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fokhagyma, sok folyadek.
2014. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szedi be a gyógyszert, mert a babànak teszel rosszat, ha nem rendeződik a pulzusod. Nem kap megfelelően tápanyagot, nem fejlődik rendesen. A terhesség végefelé ez még rosszabb lesz!


Semmi bajotok nem lesz a gyógyszertől, ha be beszeded jobbat teszel, mintha nem szeded!

2014. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés neked mi a magas pulzásszám. Ha 100 fölötti akkor igen kezelni kell, mert az tényleg nem normális terhesen sem. Ugyanis a terhességgel alapvetően megnő a pulzusszám is, nekem is így van sokszor 80 körüli (ami normális esetben ugye egyébként szintén magasnak számít), de terhesen ezt kezelni nem kell.
2014. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!