Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok, eddig...

11 hetes terhes vagyok, eddig elvétve volt hányingerem és csak 2xhánytam. De ma reggel nagyon rosszul vagyok, rettenetes hányingerem van, gyomorfájással és csak vizet hánytam. Ez természetes? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez termeszetes ebben a terhessegi korban. Ne izgulj hamarosan vege ennek a rosszullevos idoszakak!

Boldog babavarast!

2013. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyik terhességemnél csak ilyet hánytam.
2013. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
hát ha a gyomrod is fáj akkor nem lehet hogy inkább valami vírus? ha nem leszel jobban délutánra vagy ha belázasodsz akkor sztem menj orvoshoz.
2013. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem, nem volt más a gyomrodban, csak víz. Akkor mégis mit kellett volna hánynod? :)

A fájdalom lehet a gyomorégéstől is, attól, hogy nem ettél, és a hányás is odatesz a gyomornak.

Ne aggódj, pihenj le, ha múlik a rosszullét, csipegess valamit, reggelizz!

2013. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze hogy normális mivel babát vársz.
2013. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ittam teát, hozzá egy kis kekszet és bevettem egy B6-ot, de a gyógyszer bevétele után szinte rögtön kihánytam az egészet. Lázat mértem, nincs.

Azóta nincs hányingerem(gondolom, mert azóta nem ettem), csak a gyomrom fáj.

Talán elmúlik...

2013. dec. 18. 09:55
 7/7 piroska és a farkas ***** válasza:
" Bíztatásként" annyit mondanék, hogy én a 12. hét után többet hánytam, mint a 12. hét előtt... De valóban, az a lényeg, h figyeld magad, hogy nem jön-e egyéb, esetleg vírusra utaló tünet.
2013. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!