Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudnátok jó magándokit ajánlan...

Napsugar001 kérdése:

Tudnátok jó magándokit ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Terhesgondozásra szeretnék járni,érdekelne az ár is.Köszi :)

2014. júl. 24. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapesten hol?

Melyik kerületben?

2014. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Demeter, 8-10e kozott van, szamlaval. Nagyon komplikalt szulesembvolt, profin levezette. Telefonon, emailen is barmikor kerdezhetek tole
2014. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Varsányi Hajnalka. A Váci utcában van a magánrendelője. Már jó ideje a szakmában van, érti a dolgát. Emellett kedves, empatikus, készségesen válaszol a kérdésekre, óvatosan vizsgál, alapos. Hétvégén is elérhető. Én már 2x szültem nála, legutóbb 1 hónapja: ikreket. Egy élmény volt vele a terhesgondozás. Csakis hozzá mennék legközelebb is. Egyetlen hátránya, hogy a magánrendelés van, hogy csúszni szokott, de szerintem még így is bőven megéri hozzá járni. A magánrendelőjében van UH, amivel minden terhesgondozáson meg is néz. 1 alkalom 12000 ft.
2014. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr. Szentiványi Zoltán MOM PARK medical center. 12.000ft/alk.

Második babámmal járok hozzá. Bármikor hívhatom, nagyon rendes és érti a dolgát. Amúgy a Jánosban dolgozik még.

2014. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!