Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek ikyenkor mi a...

Szerintetek ikyenkor mi a teendő? Baj lenne a babával? Befektetnek a korházba?

Figyelt kérdés

39+3 hetes terhes vagyok. Hètfőre vagyok kiirva. Lábam rettentően dagad. Napok ota nagyon fáj a derekam meg hátam. Aludni semmit nem tudok. Állandoan wc-re járok. Mai nst alkalmával a vèrnyomásom 150 / 100 volt. Adni kellett vizeletet ami szerint opaleszkál. A dokj elküldött laborba s holnap kell visszamennem.

Kiváncsiságbol megmèrtük idehaza is vèrnyomásom. Most 128/89.

Köszike szèpen a válaszokat



2014. júl. 31. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor magas lett kaptam vérnyomás csökkentőt, de igazából te már a finishben vagy, mérjed naponta többször és ha 140/90 felett lesz hivd a dokit, ha a vizeletben lesz fehérje akkor az már toxémia, de egyáltalán nem biztos h lesz benne nekem se volt, csak magas volt a vérnyomás, ez dokitól is függ befektet e nekem nem kellett igaz én a 34 héttől szedtem a gyógyszert 36 héten saját kérésemre befektetet és végül a 38 héten megcsászározott
2014. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lenzi83 válasza:

Szia!

Nekem a vége felé mindig magasabb volt picivel a vérnyomásom, amikor a vizsgálatokon mérték. A dokim szerint "fehér köpeny" szindrómám van. Itthon nekem is mindig normális volt. A lábdagadás, és a tünetek, amiket leírtál ilyenkor már teljesen normálisak. Ne félj, minden rendben van. Tényleg figyeld a vérnyomásodat, ha magasabb lesz hívd a dokit. Kitartás!

2014. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 140/100 volt az utolso heten, vernyomascsokkentot kellett szednem de csak 4 napig, mert megszultem. Ha nincs feherje a vizeletben, szerintem kapsz gyogyszert.
2014. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!