Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 34Hetes terhes vagyok mi a...

34Hetes terhes vagyok mi a Teendő ha másik városba költözöm?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászt nem váltok csak védőnőt az oké természetes hogy a mostaninak szólok hogy költözünk de el kell kérnem tőle a papírjaim a kartonom amit eddig vezetett vagy az új lakhelyemen elég ha felkéresem a védőnőt és ő intézi? Kicsit félek hogy mit fog mondani hogy most kezdek hozzá járni!

2013. jan. 16. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor mi költöztünk, semmiféle védőnői kartont nem kellett átvinnem senkihez.

Nincs mitől félned, a védőnők szokva vannak ahhoz, hogy mozgás van a körzetükben, teljesen természetes, hogy az emberek esetleg elköltöznek, vagy újak jönnek.

2013. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyan városon belül mentünk, de a védőnő hivatalból kikérte a kartont a másik védőnőtől.
2013. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is 34hetesen költöztem, szóltam a réginek és felhívtam az újat is, de ők is felvették egymással a kapcsolatot és megoldották egymás közt. Új semmit nem mondott, így alakult, elfogadta, ne aggódj ezen.
2013. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kb ennyi idős voltam, amikor költöztünk. Már korábban említettem a réginek, hogy fogunk, 36 hetesen voltam még nála, hogy beköltöztünk. Úgy beszéltük meg, hogy átküldi az anyagomat és elég, ha majd csak miután megszületett a baba veszem fel a kapcsolatot az újjal, mindent elrendeznek egymás között.

Ehhez képest, mikor hazajöttünk a kórházból az új védőnőt hívtam, híremet sem hallotta, nem hogy anyagom nem volt nála, de ettől függetlenül megoldották egymás között később, bár még hetekkel később, mikor jött hozzánk, megkérdeztem, hogy megkapta-e az anyagomat, és mondta hogy nem, pedig kikérte...kicsit kellemetlen volt, úgyhogy szerintem még szólj szülés előtt mindkettőnek, bár az újjal nem muszáj találkozni addig, de beszélj vele, hogy érkeztek...

2013. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:-)
2013. jan. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!