Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nőgyógyász Kistarcsa? Gödöllői...

Nőgyógyász Kistarcsa? Gödöllői vagy környéki magánrendeléssel?

Figyelt kérdés
Olyan megbízható és korrekt nőgyógyászt keresek aki a kistarcsai kórházban vezeti le a szülést és Gödöllőn vagy közelében van magánrendelése! Sürgős lenne és minden infó érdekelne róla! (telefonszám, rendelési idő és cím, árak stb.)Szentágotairól jókat hallottam de nem érem el azon a számon ami a neten van..
2014. aug. 1. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, Dr. Bokor Andrást ajánlom! Gödöllőn az Átriumban van magánrendelése (+ Mátyásföldön), Kistarcsán dolgozik! Telszámot találsz a neten, de ha tudok segíteni bármiben írj nyugodtan! :)
2014. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ. Tudnál még róla írni hogy milyen a viselkedése, mennyire megbízható stb. Tényleg a Flór kórházban vezeti le a szülést? Árairól tudnál írni? Igazából minden érdekel, úgyhogy nagyon hálás vagyok a segítségedért!!! Előre is köszi:)
2014. aug. 2. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is elfelejtettem gratulálni a babához! :)

Nagyon rendes és lelkiismeretes orvos, nála még nem volt olyan, hogy ne vette volna fel a telefont ő, vagy a az asszisztense (sok ilyet hallottam már). 2 éve szültem Nála, akkor még a Bajcsyban dolgozott, de azóta átjött a Flórba. Az Átriumban akkoriban 8ezret fizettem. Én elégedett voltam, ha lesz 2. baba akkor is hozzá fogok járni!

Hány hetes vagy? Kérj egy időpontot vizsgálatra és utána eldöntöd, hogy hosszabb távon is megfelelne-e! :P

2014. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Még nem vagyok terhes de 1-2 hónapon belül szeretnék az lenni. Viszont most úgy érzem van valami bajom ott lent és az a biztos hogy kivizsgálja egy jó szakorvos. Ez a DR. Bokor kb. hány éves lehet? Most vacillálok hogy melyik orvossal (ő vagy a Szentágotaival) járnék jobban...Szerinted? Köszi a segítségedet:)
2014. aug. 4. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
30 felett van nem sokkal, nekem fontos volt az is, hogy ha rá nézek ne ijedjek meg tőle! :D Szimpi doki!
2014. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!