Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsai Flór Ferenc kórházb...

Kistarcsai Flór Ferenc kórházba a szülésnél nem kapsz epidurált ha csak nem két hónappal elötte beszélsz az aneszteziológussal és fizetsz neki 50ezer Ft-ot különben ha oda kerül a sor akkor nem kaphatsz?

Figyelt kérdés
Az én esetemben ez kifejezetten kellemetlen lenne mivel fogadott orvosom sincs és szülésznőm se mert azt kikötötték nekem, hogy csak egybe lehet őket felfogadni. Aki mostanába szült ott kismama, tényleg így mennek ott a dolgok?

2014. máj. 28. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fordúlj a kórház betegjogi képviselőjéhez, ő elintézi hogy ingyen legyen!
2014. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sztem ilyen nincs. Gondolj bele: ha császároznak, akkor mi van?

Megint más a helyezet, hha te nem szeretnél fájni és a saját kényelmed érdekében felfogadod az anesztest.

Az orvos szülésznő kérdés: barátnőm csak szülésznőt fogadott 3 évvel ezelőtt, én idén csak orvost. Én a szülésznőt nem tartottam fontosnak, ő az orvost.

2014. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Alapvető jogod van a fájdalomcsillapításhoz, ha ezt orvosi indok nem írja felül. Betegjogi képviselőhöz fordulnék, mert ez ha igaz, gusztustalan. Bár utólag persze ez már nem vigasztal. :)
2014. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én most július elején fogok ott szülni, 3. babát. Nekem eddig mind a 2 gyereknél ugyanaz az orvosom volt és most is a 3.-nál. Nekem soha senki, semelyik doki, az enyém sem kötötte ki, hogy csak egybe lehet felfogadni őket. Sőt, volt egy olyan eset ahol a kismama megkérdezte a dokimtól (de ő is hozzá jár), hogy melyik szülésznőt javasolja vagy ajánlja neki erre azt válaszolta a doktor úr neki, hogy egyiket sem mert mindegyikkel szeret dolgozni, nem tesz különbséget egyikkel sem. Amelyiket gondolja, vagy amelyik szimpatikus neki és persze ha akar. Úgyhogy ez egy hülyeség, akárhol hallottad is. A másik, hogy az első gyereknél annyira féltem a fájdalomtól, hogy akartam EDA-t, de végül lebeszéltek és örülök is neki, pedig én nem nagyon bírom a fájdalmakat de kibírtam. Túlhordtam 3 napot a fiam, nem nagyon tágultam, volt minden: oxi, burokrepesztés és marha nagy fájdalmak de megérte. A lányomnál tavaly ugyanez a menet volt, rövidebb idő alatt volt meg dupla olyan fájdalommal, mint a fiamnál. Most se fogok kérni EDA-t, részemről felesleges, ha 2 szülést kibírtam akkor talán most is. Megéri, csak a végeredményt kell nézni. Én mindig arra gondoltam. Úgy hogy ez is hülyeség. Amúgy megkérdezhetem, hogy ki mondta neked ezt? Vagy csak hallottad? Amúgy a kórházról csak pozitív dolgokat tudok mondani. a szülésznők, csecsemősök nagyon rendesek és mindenben segítenek.
2014. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom ezzel most kicsit megnyugtattal.Egy anyuka mondta a vedononel aki nemreg szult ott o az Eda.t mondta a szulesznot pedig az itt dolgozo szonografus aki epp ultrahangozott.
2014. máj. 29. 08:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség mind a kettő. Nem tudom honnan veszik. Te mikorra vagy kiírva?
2014. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 2 babát szültem ott fájdalomcsillapítás nélkül.Még a szülésfelkészítőn mondták,hogy rutinszerűen nem alkalmazzák az EDA-t,csak ha szülés előtt lebeszéled a aneszteziológussal. Így én lemondtam az EDA-ról,de amúgy is kiráz a hideg attól hogy a gerincemet megszúrják,kibírtam így is.
2014. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
July 15-re vagyunk kiirva
2014. máj. 30. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó!!!!!!!! Remélem találkozunk. Én Július 13.-ra vagyok kiírva. Írok majd privit.
2014. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Várom !! :)
2014. máj. 31. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!