Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cervix 2000 méhszáj érték...

Cervix 2000 méhszáj érték gondot okozhat a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok terhes,de szeretnék.9,5 éve szultem és azóta volt egy missed abortus műtétem is,elhalt terhesség miatt.

Most,nem terhes állapotban c3000 helyett-ugyebár ez lenne a legideálisabb-csak cervix2000 az értékem.

Ha megrövidült méhnyakkal indulok neki a terhességnek,mire számíthatok?

Nincs szex 9 hónapig,sok fekvés,magnézium?

Nem szeretnék koraszülést!


2014. aug. 14. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 20 hetesen lett c2000 ertekem. semmi bajom nincs. semmitol nem lettem eltiltva. mar a 30.hetben vagyunk ugyanezzel az ertekkel :)


amig zart addig nincs gond!

2014. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,megnyugodtam :-)

Kellemes babavárást!

2014. aug. 14. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdetektől ennyi volt (se abortusz se vetélés az előzményben egyszerűen csak 2000-es érték volt) nekem semmi tiltott nem volt,dolgoztam,jöttem mentem,kismama tornáztam,szexeltem.Ez teljesen jó érték,nincs vele különösebb teendő.Az utolsó 3 érték a lényeg igaziból.
2014. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel is és a mostanival is 2000-rel kezdtem.

Elsővel 31 hétig dolgoztam,semmitől nem voltam tiltva.Most is 2000 ez nem jelent gondot.

2014. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást,most már nyugodtan kezdek neki egy terhességnek :-)Örülök hogy nem ritka ez a c2000 érték!
2014. aug. 15. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!