Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akkor most hány hetes terhes...

Akkor most hány hetes terhes lehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
3 hete voltam nőgyógyásznál, hogy május 30-án volt meg utoljára a menstruációm és lett egy pozitív terhességi tesztem. Akkor kiszámolta hogy március 7-e a szülés várható dátuma. Ma voltam a védőnőnél és mivel holnap töltöm a 11. hetet elküldött ultrahangra. Ott azt mondták hogy a baba 7 hetes és egy napos. Ezen a védőnő is és én is kiakadtam. Egy hónap csúszás az kicsit durva nem?
2014. aug. 15. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hat az, ennyi lehetetlen. Szerintem.

Volt szivhang, minden rendben? Mert akkor nem akkor fogant, hanem elmaradthatott a menszeszed, de nem voltal terhes. Kesobb lett egy peteeresed es abbol foganhatott. Passz. Rendben voltak a mensijeid elotte, nincs hormonproblemad?

2014. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egész életemben mindig rendszeres volt a vérzésem, soha nem maradt ki max egy hetet késett. Soha nem volt hormon problémám sem. Ezért nem értem én sem.
2014. aug. 15. 11:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Na,ez szerintem is sok lesz!

Adatot nem tudsz nezni? Mennyi a crl? Doki mit mondott erre?

2014. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A Crl: 11,5 mm. Végülis ez alapján 7 hetes. Az is a bajom, hogy az ultrahangot nem az én dokim csinálta. Vele még nem beszéltem, majd hétfőn megyek hozzá. Kíváncsi leszek ő mit mond.
2014. aug. 15. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon nagyon nagy eltérés. Az első uh-n mekkora volt???
2014. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez volt az első ultrahang.
2014. aug. 15. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:

3 hete nem csináltak uh-t?

Mikor volt az első pozi teszted?

2014. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Huh, ez tényleg érdekes. De már az is, hogy mikor 3 hete elmentél, akkor nem nézett meg UH-on, ill. nem küldött el. Elméletileg igazolt terhességgel lehet menni a védőnőhöz. Na mindegy, úgy látszik, hogy ott más a helyzet.

De crl alapján tényleg csak 7 hetes.

És amúgy mit csinált a doki 3 hete? Csak megvizsgált kézzel aztán annyi?

2014. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szinte napra egyidősek vagyunk. Mi multhét hétfőn voltunk a 2. Uh-n, 19 mm volt, 8 hetesre hozta ki. Én is Megijedtem, legalább a 10 héten vagyunk :(
2014. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most néztem meg 11 hét 2 napos vagy ,és igen a szülés várható ideje 2015 03 05 ,re irta a kalkulátor
2014. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!