Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülész-nőgyógyász Tatabányán?...

Szülész-nőgyógyász Tatabányán? Orvosváltás előtt állok, de nem tudom, kit válasszak. Írnátok nekem pro és kontra véleményeket, tapasztalatokat az itteni orvosokról?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A Málikot nagyon dicsérik,bár nem a legolcsóbb,tapasztalatom a Pazárról van,nagyon kedves odafigyel stb... de nagyon szétszórt.
2014. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dr. Molnár Mihály a főorvos már 8 éve az orvosom. Hihetetlenül jó szakember, nagyon közvetlen, árban szerintem középkategóriás (rendelés 10.000,- szülés 80.000,-).

Engem Dr. Varjú Péter tett el kis híján láb alól 9 éve, amikor egy szétdurrant cisztát, ami szeptikus állapothoz vezetett méhen kívüli terhességnek diagnosztizált és hazaküldött, hogy majd 2 hét múlva menjek vissza ultrahangra...

2014. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok; de igazán jókat csak a Málik és a Pödör doktorról hallottam. Most a Rókait dicsérik még.

Én a főorvosnál egészen más árakat hallottam. 100 a szülés és 300 a császár; és állítólag nála a legtöbb császárral végződik (védőnőktől hallottam...). Ettől függetlenül tényleg jó szakember; de nekem túl közvetlen.

Pazár doktor stílusa áll hozzám nagyon közel; de nálam is csinált egy elég nagy szakmai bakit; szóval.......

És bocsánat hogy ezt leírom; de Lizanec dr beszélt velem és több kismamával is olyan felháborító stílusban, hogy ha lett volna vér a pucámban -és nem tiszteletre tanítanak volna a szüleim- akkor kellett volna felállnom; és rávágni az ajtót...

Én is feltettem ezt a kérdést nemrég; de nem lettem okosabb. Annyival, hogy az utóbb említett orvos miatt nem merem bevállalni a választott orvos nélküli szülést; mert én ezt a stílust nem vagyok hajlandó eltűrni még egyszer; és főleg nem ilyen helyzetben szeretném átélni életem egyik legszentebb élményét..........

JA, még Máté dr az, aki nekem nagyon -nagyon szimpatikus; viszont úgy hallottam, ő nem vállal szüléseket, nála annak van esélye, akinél épp ő dolgozik. De nagyon dicsérik!

2014. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én pont Rókayt készülök lecserélni, úgy néz ki, Málikot választom végül.

Lizanechez még nem volt "szerencsém", Pazárral még csak sztk-s rendelésen találkoztam, ott ő az egyetlen, aki foglalkozik velem, kielemzi a leleteimet, elmondja a tudnivalókat, a többiek "majd az orvosával megbeszéli" állásponton vannak.De a Rókayval pont hogy nem sikerül megbeszélnem a dolgaimat, mindenre azt mondja, nem kell vele foglalkozni.Sok esetben ez engem nem nyugtat meg.

Legszivesebben Lollokot választanám, de nála ugye nem lehet szülni, így marad a Málik.Gyerekorvos ismerősöm is őt ajánlotta.

2014. szept. 2. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A főorvosról a 100 ezres szülés és a 300 ezres császár rémhír.

Nálunk a 36. hétig reménykedtünk hogy sima szülés lesz (a doki is), de végül nem fordult be totálisan keresztbe feküdt, szóval esélytelen lett volna a sima szülés (más orvosnál sem tudtam volna simán szülni). Nem mondanám, hogy a császárt erőlteti, sőt.

Hát igen van egyfajta stílusa, amiért vagy szeretni vagy utálni szokták. Én pl. pont ezért is járok hozzá mert annyira közvetlen, hogy egyszer sem kellett még nála feszengenem egyetlen vizsgálat vagy műtét során sem.

2014. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Rókayval az a tapasztalatom,hogy ne érdekli a kismama, pár szóban elmondja amit kell, megvizsgál ha muszáj. Viszont ha felfogadod,onnantól teljesen megváltozik, kedves, aranyos, odafigyel, volt,hogy pont éjjel szült az egyik kismamája, éjjel 2kor még a családdal is ott beszélgetett.
2014. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én a Lizanechez jártam terhestanácsadásra, és nem volt a legszimpatikusabb, persze megvizsgált, elmondta amiket elkellett de semmi több, viszont iszonyatosan vizesedtem, és amikor egyzser nem ő hanem a másik orvos kaptam gyógyszer, szépen rendbe is jöttem, a Lizanec a egközelebbi alkalomkor azt mondta,hogy azt nem szabad szedni, ujra vizesedtem,majd emiatt hamarabb meg is indították a szülést! Második terhességemnél egyre rosszabb lett a vérképem, egyre vérszegényebb voltma, végül a védőnő elküldött a háziorvoshoz, aki azonnal adott gyógyszert,mert még a végén nagyobb gond is lehetett volna belőle.
2014. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!