Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tatabányai terhestanácsadóban...

Tatabányai terhestanácsadóban melyik napon melyik doki rendel?

Figyelt kérdés
Párszor voltam csak ott, akkor keddi napon Varga, szerdán Pazár, csütörtökön pedig Ferencz doktor volt.Ez mindig fixen így van?Ki rendel hétfőn és pénteken?

2014. aug. 25. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez többnyire fix. Én Ferenczhez jártam, szóval mindig csütörtökön mentem. Így nem tudom a hétfő, pénteket :)
2014. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam hétfőn, akkor a Hermándi rendelt, viszont a Hetényinél már csütörtökön és pénteken is voltam.
2014. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Meg voltatok velük elégedve?Ferencz és Hetényi dokikkal?Náluk is szültetek?

2014. aug. 25. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig más napokon kellett mennem ha pénteken voltam akkor a Molnár volt a többi napokon akármikor mentem a Rolykó volt
2014. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az sztk rendeléssel egyáltalán nem voltam megelégedve. Nem érdekelte, őket, ha problémám volt, ellentétes információkat adtak, egy csomót kellett rohangálnom mire a végére jártam és kiderült higy totálisan félrevezettek.

Jövő héten fogok szülni magánban a Molnárnál (tervezett császár), vele soha sem volt gondom, de ugye nem is azért fizet magánban az ember egy orvosnak, hogy aztán még problémái is legyenek vele.

2014. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen a Ferencz doki nagyon alapos és aranyos volt, de most nagyon megbízhatatlan és szétszórt lett. Őt nem ajánlom. Hetényit viszont sokan dicsérik.
2014. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!