Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 1:140-es, pozitív down kombiná...

1:140-es, pozitív down kombinál teszt eredménynél mennyi esély van még?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg, kiborultam, hétfőn Istenhegyi Klinika ...
2014. szept. 9. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, főleg amíg biztosat nem tudsz. Különben pont annyi, amennyit írtak 140-ből 1. Orrcsontot láttak? Remélem minden rendben lesz!
2014. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyenről, és egészséges baba született. Az Idtenhebyin tuti eredményt fognak mondani.

Megkérdezhetem mennyi idős vagy és hány hetes terhes?


Kitartást! Nagyon drukkolok nektek! Kérlek, írd majd meg mit mondott a doktornő

2014. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Orrcsont volt és 1,7 volt a tarkóredő is.
2014. szept. 9. 09:39
 4/18 A kérdező kommentje:
37 éves és 14. héten vagyunk
2014. szept. 9. 09:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező! Ismeretségi körömben van kismama akinek 1:75 volt sz eredménye, sajnos nem kerülhette el a "gyomorszurit" az viszont negatív és teljesen egészséges kisbabája született. Az Istenhegyin nagyon kedvesek. Van még számtalan más vvteli lehetőség is. (Nekem anno az AFP nem volt jó.) Próbálj meg arra gondolni, hogy ez egy arányszám és nem több. UHn láttak orrcsontot, tarkóredőt ez a lényeg. A saját Magad érdekében próbálj meg egy kicsit megnyugodni. Semmi nincsen még 100%ra eldöntve! Kitartás!!!!!!!
2014. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a korod miatt magas a kockázat. Ha az UH-on minden oké volt, akkor nyugodj meg. A tarkóredő értéke szép :) Én is abban bízom, hogy jövő héten hasonlóan szép eredményt kapunk majd.


Az Istenhegyin megmondják a tutit, nagyon jó szakemberek dolgoznak ott, nem kell aggódnod!

2014. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok. 1:200hoz eredmény miatt volt amniocentezisem a 18.dik héten. Egészséges a babam. A mellettem lévő kismama 1:6hoz eredménnyel jott szúrásra, és neki is egészséges a babája!!! Pedig a 6bol 1 az nem túl jó arány. Ő 31 éves.


Most vagyunk 29. hetesek

2014. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, picit megnyugodtam. Beszéltem közbe a védőnővel is, azt mondta ilyen uh eredményekkel nem lehet baj.

Mindenkinek boldog babázás és még 1x köszönöm.

(Jövöhéten megírom ha megjött az eredmény.)

2014. szept. 9. 12:35
 9/18 ketteske ***** válasza:

Nekem 1:150 lett, 35 évesen, de az orrcsont viszont 2,6.

Én nem csináltattam meg a hasba szurit, viszont elmentem az Istenhegyire, ahol a dokinő tökéletesen megnyugtatott, hogy minden rendben van, és így is lett.

2014. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez az arány azt jelenti, hogy 140 terhességből 1 lesz down kóros! Tehát felállítasz 140 gyufaszálat, amiből 1 beteg. Mennyi a valószínűsége, hogy belehúzol. Elég kevés. A skizofréniának 1 a 100-hoz az esélye a normál népességen belül. Az autizmusnak is. Nagyobb, mint a kombinált teszted!
2014. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!