Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki tud nekem mondani...

Valaki tud nekem mondani budapesten 4D ultrahang rendelöt? és hogy hogyan kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
10 ezernél nincsen olcsobb ilyen vizsgálat?
2014. szept. 22. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress kuponos akciókat, akkor 10ezer alatt van (7-8ezer) a 4D.

Mi a 4D genesis-nél voltunk, kétszer is és nagyon meg vagyok velük elégedve. II. kerület.


[link]

2014. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


náluk is 10ezer alatt van elvileg, de őket nem ismerem, csak beírtam a google-ba, hogy 4d kupon, 4D akció, van több is. (Azért jó az, ha lemérik a babát és adnak papírt is, hogy mindent rendben találtak, itt az már 9500Ft vizsgálattal)



Jelentkezni úgy tudsz, hogy felhívod az egyiket és kérsz időpontot. Megmondod hány hetes terhes vagy és megkérdezik, hogy melyik nap lenne jó neked.

2014. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szintén mérik is a babát, megvizsgálják.

Ráadásul kaptunk egy 30%os kupont a következő vizsgálatra (bárki beválthatja).

Telefonon jelentkeztem be.

2014. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ablak a pocakra!

Dr Nahm Krisztina a legprofibb UH-s orvos.

[link]

2014. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!