Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » X lakosú vagyok de még mielött...

X lakosú vagyok de még mielött meglenne az új lakcímkártyám mehetek ahhoz a védőnőhöz akihez fogok majd tartozni mikor már kész lesz a lakcímkártyám?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz az első ultrahangos vizsgálatom ahonnan már a védőnőhöz kell mennem. Csak azt nem tudom hogy ameddig nincs kész az új lakcímkártyám mehetek e oda..

2014. szept. 25. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Kell kapnod egy ideiglenes papirt amig nincs kesz a kartya h bizonyitsd h az lesz az uj cim.

Mehetsz termeszetesen. De hivd fel elotte es beszeld meg a vedonovel.

2014. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt.vagyis en ketszer mentem a "regihez".felhivtam az ujat hez es ez va .mondta h nem gond menjek hozza.pedig meg itt sem laktunk.(jo nem nagy tavolsag.bp.egymas mellett levo kerulet)ugyh sztem hivd fel es kerdezd meg.
2014. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A védőnőket sohasem érdekli a lakcímkártya.

Őt az a tényleges cím érdekli, ahová a babát fogod hazavinni, ahol most laksz, körzetileg ahhoz kell menned.

Én terhesség alatt 2 albérletben is laktam, egyik helyre se voltam bejelentkezve, soha nem kérte senki a lakcímkártyát, direkt rákérdeztem és mondták, hogy nem ez számít.

2014. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem állítanám.Az enyémet nagyon is érdekelte.De egyébként a lakcímkártyát egyből kiadják,mikor megigényled,nem kell rá várni.
2014. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A védőnőt nem érdekli a lakcímkártya.Mi sem ott lakunk ahova a lakcímkártya szól.Az érdekli hol laksz életvitel szerűen,hova mezet meglàtogatni.
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!