Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Be jöhetnek mindketten?

Nina0120 kérdése:

Be jöhetnek mindketten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap megyek a Dél-pstibe 18. heti uh-ra. És édes anyám is szabaddá tette magát, na meg persze párom is. Szerintetek be jöhetnek mindketten.


Egyébként az előző uh-n bent volt apuka, mert bár hüvelyi lett volna a nagy várakozásban megtelt a hólyagom így nem sok mindent lehetett látni! :D Juhú! Tehát ha nem tudnak mindketten bejönni akkor sem lesz gond mert apuka már látta. :)



#ultrahang #kísérők
2014. szept. 28. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem uh-ra igen-dokifüggö.
2014. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez orvos függő,de nem hinném,hogy gondot csinálnak.Én mikor mentem a 18 hetes,mikor beléptem a rendelőbe,gyorsan megkérdeztem bejöhet e a kísérő.Mondták,hogy természetesen.Szerintem kérdezd meg te is.De nem hinném,hogy kifogásuk lesz.
2014. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!