Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vannak itt érdi anyukák?...

Vannak itt érdi anyukák? Segítségre lenne szükségem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem. Az a helyzet, hogy van 3 pozitív tesztem. Lassan következik az ún. "nulladik ultrahang", amit nem igazán szeretnék az itteni sztk-ban megcsináltatni, sőt, terhesgondozásra sem szeretnék ide járni. (A neten olvasottakat alátámasztják személyes tapasztalataim, miszerint az itteni orvosok tahók és kb. kikérik maguknak, hogy dolgozniuk kell).

Kérdésem a következő: hogyan tudnék gondozásni járni a Sote I-re, a Sote II-re vagy a Szent Imrére (=Szent Kristóf rendelő, Fehérvári út)? Olvastam a honlapjaikon, hogy mindenhová beutaló kell. Vajon adna nekem ilyet a "kedves" doktor úr, ha megkérem? (Hiszen így akkor nem kap pénzt a rendelő utánam)

Talán nem elhanyagolható tény az sem, hogy nincs pénzem orvost fogadni.

A fentiek tükrében tudtok nekem tanácsot adni? Előre is nagyon szépen köszönöm.


2014. okt. 9. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
nem vagyok érdi, de szerintem keresd fel már most a védőnőt, hátha ő normálisabb és tud neked ebben segíteni.
2014. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!