Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, valaki?

Figyelt kérdés
Cerelle egyhormonos fogamzásgátlót szedek Angliában, és elég rendszertelen tőle a menstruációm. 4. hónapja szedem, és még soha nem volt ilyen. Kb. 2 hete olyan szintű mellfeszülésem van, hogy feküdni sem birok, a derekam leszakad, minden reggel hasfájásra ébredek , és most kb. 3 napja barnáztam kicsit, azt hittem megjön de nem, elmult. Aztán most ma reggel is barnázással kezdtem a napot. Csináltam egy tesztet kb. egy hete de negatív volt. Szerintetek ha ma csinálok még egyet az már kimutatná?

2014. máj. 8. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz gyógyszert, mert ez láthatóan nem a legmegfelelőbb. Zavarja a normál ciklusod, megbízhatatlan, "rosszul" is érzed magad tőle. Aktus után 20 nappal, ovu után 14-16 nappal már elég biztosat tud mutatni a teszt. Szerintem inkább csak a hormonok zavarodtak meg a gyógyszer miatt, de egy teszt biztosan nem fog ártani.
2014. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, kimuatatná. csinálj egyet,majd írd meg mi lett.
2014. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És azt hozzáteszem, hogy ez csak minipill, tehát csak egyhormonos, elég gyenge :/
2014. máj. 8. 11:50
 4/11 A kérdező kommentje:
és folyamatosan szúrkál a hasam.
2014. máj. 8. 11:51
 5/11 A kérdező kommentje:
mintha meg akarna jönni, de még van egy hetem addig.
2014. máj. 8. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:
csinálsz tesztet???
2014. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen a délután folyamán, mert most per pill nincs rá lehetőségem, csak a munkahelyemen :)

Esetleg valakinek volt már hasonló tapasztalata?

2014. máj. 8. 11:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Délután csinálok tesztet, és hozom az eredményt! :)
2014. máj. 8. 12:46
 9/11 A kérdező kommentje:
a tegnapi tesztem negatív lett de csinálni fogok egyet a nemvárt napján is mert elég rosszul vagyok. tegnap ugy estem be az agyba nem birtam állni a lábamon. reggel olyan szinten szurt a hasam alja h arra keltem fel... nem tudom mi ez ha nem mulik el a teszt után se akkor doki..
2014. máj. 9. 10:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj mert az a legbiztosabb. A délutáni vizelet lehet hígabb.
2014. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!