Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 32 hetes uh. -on a dokim...

Kata985 kérdése:

32 hetes uh. -on a dokim először 27 hetesnek nézte a lánykámat a bpd és femur alapján, malyd más bpd és femur alapján 30-nak, és beküldött a korházba uh-ra, mert lehet hogy visszamaradt a fejlődésbe. Tévedhet malyd 3 hetet a doki egy vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem tapasztalt ultrahangos,tévedhet. Nekem 12mm pielon tágulatot láttak a 4d- n a megye legjobb ultrahangosa meg semmit. Menj be a kórházba. Ott méhlepény funkcióját is meg tudják nézni, és még ki tudja mit tudnak vizsgálni ha mégis valami gond lenne.
2014. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a vicces,hogy mindenki nyugtat,a védőnőm is,hogy minden ok,pedig a beutalóra azt irta a doki,hogy veszélyeztetett terhes lettem.Erre csak 2 hét múlva kaptam időpontot a kórházi uh.-ra!:(
2014. okt. 26. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy pár napos elmérés van benne,az tuti. Töéletesen nem lehet lemérni. Ha már 2-3 hétről van szó,az nem játék azért utalt be..

Viszont. pont most beszéltem egy kismamával,(előbb az ő e-mail címér kerestem neked,csak egyelőre nem találom)akit befektettek a kh-ba,mert 31hetesen 27-28 hetesnek felel meg a kislánya és a problem,hogy 3hét alatt csak 200gr-t hízott. Biztos,hogy egészséges a babád ez nem arra utal,hogy bármilyen rendellenessége lenne,a baj okozója valószínű a méhlepény,vagy a kzs-áramlása lesz. HA ott találnak valamit az uh-n,lehet jobbnak látják majd kivenni,és kint táplálni. Akkor sem kell megijedni még,inkubátorba teszik és 1-1,5 hónap alatt "felhízlalják" :) nyugalom!

32hkm

2014. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hála istennek minden rendbe a picivel!!!:)
2014. okt. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!