Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az első vizsgálatnál miket...

Az első vizsgálatnál miket tud megállapítani a doki? most vagyok 6 hetes terhes. Jövő héten megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
a kérdés arra irányul, hogy milyen vizsgálatokat végez először a nőgyógyász. uh már az első alkalommal van? hogyan van ez?

2012. okt. 24. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos függő,én mindkétszer 8 hetesen mentem.Hüvelyi uh.megnézett és megállapította a terhesség tényét,meg hogy jó helyen, élő magzat található!Ezután az utolsó menstruáció alapján elmondta a szülés lehetséges dátumát,és a további teendőket beutalókat beszéltük/írta meg.Ja és gratulált! :)
2012. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, lesz uh az elején annak érdekében, hogy kizárja a méhen kvüli terhesség lehetőségét.

Ha a 7. héten mész, akár már szívhangot is hallhatsz:)

Ezen kívül rákszűrést végeznek ha aktuális, illetve aki figyel a páciensekre, az kenetet is vesz, és csinál tenyésztést, hogy kizárja a fertőzések lehetőségét.

2012. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen tényleg rákszűrést is csinált!1 vagyok
2012. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetesen mentem (6+6-on), szívhang is volt, de nekem hasi uh-val nézte a fent leírtakat, kenet is volt és rákszűrés, én kaptam szakvéleményt a munkahelyem miatt és már mentem is a védőnőhöz kiskönyvért. Uh akkor van magándokinál, ha van uh-ja, különben panaszmentesen a 12. heti az első uh.
2012. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok. még egy kérdés: a dokitok, ha magánhoz jártok, kérni fog(kért)-e külön pénzt a szülés levezetéséért vagy adtatok, amennyit gondoltatok?

egyre többször olvasom, hogy eljársz magánrendelésre az kerül 5-10ezerbe/alkalom+szülés ennek tízszerese megmondják, hogy 50-100ezerért tudják levezetni a szülést.

nálatok hogy van?

2012. okt. 24. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én magánrendelésre jártam mindkétszer.Ezért természetesen fizettem az alkalmankénti terhesgondozás(kb havonta)díját(5000ft).Felkértem a szülésre és el is vállalta,mindenféle tarifa nélkül(azért a terhesgondozás sok alkalom)és a varratszedéskor adtunk 35 ezer ft-ot,megköszönve a számunkra maradéktalanul jól végzett munkáját.(Eger)
2012. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!