Mtress kérdése:

Csak novemberre kaptunk időpontot az andrológiai vizsgálatra. Elmennénk magánúton is, de a doki ragaszkodik a kórházi lelethez. Tudnátok mutatni egy kórházi és egy magánrendelőben készült leletet, hogy lássuk a különbséget?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi köze hozzá,hogy hol csináltatjátok meg az andrológiai vizsgálatot?Nálunk pl a kórházban van urológus/andrológus rendelés, viszont andrológiát csak magánban csinált.
2014. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem értem, még fordítva lenne értelme, hogy a magán rendelőt favorizálja... Lehet, hogy valamiért rossz tapasztalatai vannak. Minden esetre ezt mondta. Ezért is szerettünk volna összehasonlítani a két leletet. Lehet, hogy a kórházban másféle/többféle értéket nézhetnek.
2014. szept. 18. 06:59
 3/6 anonim válasza:
Szia. Én voltam már kórházban és magán andrológián is spermaanalízisen. A magán lelet még részletesebb is volt a kórházinál, pedig ugyanaz az orvos csinálta mindkettőt. A magán lelet ugyanolyan hiteles, mint a kórházi.
2014. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi győriek vagyunk, és itt a magánrendelést is a kórházban tartják az urológus/andrológusok. Tök ugyan olyan a magán lelet,mint a kórházi. Feltölteni nem tudok,mert nem mi voltunk a kórház rendelésén,hanem a barátnőm. De láttam az övékèt, és semmi különbség.:-)

Egyébként én biztos nem várnék 3 hónapot,ezért is mentünk magánba.

2014. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Csak tippelek, hogy a dokidnak ismerőse a kórházi andrológus, és azt gondolja, talán a hosszú várólista miatt hajlandóak vagytok a kedves kolegának a zsebébe csúsztatni...

Jobb ötletem nincs, mert tapasztalataim szerint a magánrendelőkben sokkal több dolgot megnézhetnek mint sztk alapon, gyakorlatilag csak a pénztárcánk a határ.

Én rákérdeznék a dokidnál, miért ragaszkodik annyira a kórházi lelethez. Ha nem tud érdemleges választ adni, cserélném le azonnal.

2014. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazán nem tudom, de nem fogok sokáig huzakodni az orvossal, és biztosan nem várjuk meg a novembert. Minden esetre szeretnék látni egy kórházi leletet, már csak azért is, hogy tudjam, mik a vizsgált értékek. Azért is kérek ilyet fórumon, ismeretlenül talán nem olyan ciki megmutatni.
2014. szept. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!