Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek egyértelmü, hogy beteg...

Akinek egyértelmü, hogy beteg babát is megtart miért jár el ultrhangra és a vizsgálatokra?

Figyelt kérdés
Annyi ilyent olvasok, hogy megcsináltatja a genetikai vizsgálatot meg mindenr, holott kijelenti hogy ha beteg sem veteti el a babát.
2014. okt. 27. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Én is az "annyi ilyenbe" tartozom. Azért csináltatjuk meg, hogy fel tudjunk készülni rá. Nem vetetnénk el babát, csak azért, mert beteg. De más, hogy derült égből ér a villámcsapás és más, hogy van időnk felkészülni lelkileg és eszközökkel is, hogy megfelelően fogadhassuk.
2014. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Jobb ha a szulesnel derul ki, h hopp csak 4 ujja van, vagy nahat down koros.. te nem akarnal felkeszulni ra?? amugy meg 4 ultrahang kotelezo. Plusz gondolom aki igy is ugy is vallalja az se annak drukkol, h 'huuu remelem ma talalnak valami rendelleneset'. bocs, de ilyen buta kerdest regen olvastam, pedig van itt eleg:-D
2014. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Én nem értem a kérdésed.

Én kíváncsi vagyok a gyerekre, és tökre örülök, hogy most ilyen lehetőségek vannak, mint az ultrahang (2d, 4d).

Anyukáméknak anno nem volt lehetőségük megnézni a pocakban fejlődő babát, nekünk van. Ez gáz lenne? Akár egészséges, akár beteg, az ember simán lehet kíváncsi. Mi ezzel a gond?

2014. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2es a flegmázást esetleg másik buta kérdésnél folytathatod, ha már te ennyire intelligens vagy. 1esnek köszönöm a válaszát
2014. okt. 27. 09:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs vele, csupán nekem ez fura.
2014. okt. 27. 09:11
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem meg a te gondolkodasod fura.. hat nem vagyunk egyformak. Es igen sztem aki nem akarja megtudni h beeg-e a baba az buta, mert nem tud felkeszulni tudasban es felszerelesben, sem lelkileg. Nem flegmazas tenyleg butasag!
2014. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kötelező megcsináltatni a vizsgálatokat, különben nem kap pénzt a szülés után.
2014. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak a kötelező uh-okat csináltatom meg. A felkészülés miatt azért jó sejteni előre.
2014. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

Háát.. tudni akarják,hogy mire készüljenek. Úgy vannak vele,hogy nem vetetik el a beteg babát sem de azért nyilván jobban örülnek egy egészséges babának. No meg aztán nem mindegy milyen betegsége van.. nem mindegy,hogy down kóros vagy végigviszi a 6-7.hónapig és kiderül,hogy nyitott gerince van (sajnos két iker kisbabánál is megállapították anno anyukámnál). Azért azt jó tudni,hogy élettel összeegyezthetetlen az a betegség vagy nem. Aztán ugye utána meg szerintem egyértelmű miért jár el terhesgondozásra :)

2014. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Pont ezért nem szúrattam hasba magam és nem fizettem egy vagyont olyan vizsgálatért, ami veszélyezteti a babát és még csak nem is megbízható!
2014. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!