Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyban befolyásolhatja a...

Nagyban befolyásolhatja a cukorterhelés eredményét ha előtte 2 órával ittam egy kávét édesítővel?

Figyelt kérdés

Azért volt rá szükség, mert alacsony a vérnyomásom, mindem vérvétel után elájultam..

Megakartam kímélni magam most ettől és úgygondoltam kipróbálom h milyen ha iszok egy kávét.Ma semmi bajom nem volt. Nagyon örülök, tudom hogy ha nem ittam volna megint elájulok.

Most csak amiatt aggódom hogy talán megugrott tőle a cukrom is, bár direkt 5 kor ittam, az első vérvétel pedig 7:15 kor volt.


2014. nov. 5. 13:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A győri vagyok! :)

Szerintem várd meg az eredményt, és kiderül, hogy okozott-e gondot a dolog, ha nem akkor szuper. Viszont, ha mégis, akkor megmondod, hogy ittál kávét, és lehet, hogy megismétlik. Ma voltál?

Megkérdezhetem ki a dokid?

2014. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

:-) úgylesz, mindenképp megmondom ha rossz lesz, egyébként nem szednék be semmilyen gyógyszert így, nem is értem miért gondolja vki...

Dr. Papp gábor, miért?:-)

2014. nov. 5. 14:32
 13/32 A kérdező kommentje:
Ki majomkodik? Milyen pénzedből? :-D
2014. nov. 5. 14:33
 14/32 anonim ***** válasza:

Győri vagyok!

Csak kíváncsiság volt. :)

Majd írd meg esetleg, hogy milyen lett az eredményed. Én holnap megyek az enyémért, már nagyon izgulok miatta.

2014. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Jah, oké, megírom, hétfön lesz eredmény.

Te kihez jársz?

2014. nov. 5. 14:36
 16/32 anonim ***** válasza:

Dr Stummer Jánoshoz.

Aggódom az eredményem miatt, mert nagyon rosszul lettem utána.

2014. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
:-S szerintem csak a vízhiány miatt Lehetett, ha amúgy nem vagy ájulós,....ne aggódj, de azért írd majd meg teis hátha tanulunk egymás hibáiból(tapasztalataiból)
2014. nov. 5. 14:46
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem befolyásolja. Ha nagyon szükséged volt rá akkor miért nem bírtad kivételesen üresen inni, vagy miért nem mondtad meg a helyszínen őszintén hogy Te ittál előtte édesítőszeres kávét.
2014. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mertem volna meginni, inkább mondd majd utólag, ha nem lesz jó az eredményed. A válaszoló szerintem arra gondolt, hogy sok járulékot fizet, amiből fedezik a "szociális hálót". Amúgy én terhességi cukros vagyok, reggel 30 g szénhidrátot kell ennem, kávé nélkül halott vagyok, így feketén üresen iszok egy kortyocskát. Amúgy édesen , vagy 2 dl tejjel innám. :-) Szóval 1-1 alkalmat valahogy ki kell bírnia mindenkinek, nem mindennap van cukorterhelés. :-)
2014. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

A győri vagyok!

Megvan az eredményem. 7,2 lett.

Utolsó, látom te jártas vagy a témában. Belefér ez még?

2014. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!