Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tranquility teszt ára? Valaki...

Tranquility teszt ára? Valaki csináltatta már, hogyan megy ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 18:54
 1/7 zafir917 válasza:
A genoma.hu oldalán lehet elèrni.
2014. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta kedves kérdező már tuti megcsinaltattad. Vélemény? Mennyi idő volt? Nemét ott mondták? Mesélj nekem léccci!!!
2015. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megcsinaltattam a tesztet 5 napot igertek hogy 5 napon belül. Emiatt választottuk ezt és nem a nifty tesztet az istenhegyin. Ha visszacsinalhatnam inkabb az istenhegyit valasztottam volna talan az ottani eredmény megérkezik valamikor.
2015. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Katica75 válasza:
Ezt, hogy érted? Ennyi pénzért nem lett eredményed???
2015. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De lett csak kb 10 nap múlva.
2015. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem volt szerencsém hozza,a nőgyógyásznal vették le a vért,az elszállítás úgy történt ,hogy a futar házhoz jött, a papírokat nekem kellett kitölteni... A pénz elutalasa külföldi számlára..Nekem ennyi pénzért bonyolult volt..es mivel pozitív lett 13-ás kromoszómára,viszont az uh nem mutatott semmit,így prena tesztet is csinaltattunk,amivel semmi teendőm nem volt..Rozsakert medical centerbe levették a vért,kifizettem,es ők gondoskodtak az elszállításáról.. Ez is pozitív lett.. Az ottani genetikus felvette a prena teszt labor vezetőjével a kapcsolatot..Ő azt mondta amit mar mi is sejtettunk,mozaikos a méhlepény..aztán magzatvizvetel es az negatív .. Most egy gyönyörű egészséges 4 hónapos Lolám van!!! Mégegyszer egyiket sem csinaltatnám...
2015. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En most csinaltattam ezt a tesztet. 175000 Ft volt. Szerintem gyors es hatekony. A nogyogyasz levette a vert,futar viszi a laborba es 5-10 munkanap az eredmeny. A nogyogyaszom be tudott lepni az oldalra,igy gyorsan megvolt a reszletes eredmeny es azt kuldte el nekem emailben.

Az eredmenyt befolyasolo tenyezoket a tesztleiras es az eredmeny is tartakmazza. Tobbek kozott a mozaikossag kerdeset is(emellett felszivodo ikerterhesseg,amyai tulsuly is tenyezo lehet). Azt gondolom,hogy elso korben ez a nem invaziv eljaras sokkal jobb,mint egy magzatviz mintavetel. Termeszetesen amennyiben az eredmeny pozitiv,lehet tovabb lepni,ami alatamasztja vagy cafolja az eredmenyt.

Az eredmenyt az ultrahang es egyeb vizsgalatok eredmenyei mellett kell ertekelni,ezt a teszt is leirja.


En korrektnek tartom.

2019. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!