Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A kombinált teszten a 12....

A kombinált teszten a 12. hétben az ultrahang minden rendben talált, a genetikai vérvétel pedig közepes kockázatot mutatott. Van valakinek tapasztalata? A dokim szerint nincs semmi, de elküldött genetikushoz! én persze megijedtem.

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
semmire sem jó a genetikai vérvétel, ha a 12. héten minden rendben volt (ugye nem sztk hanem maszek??? csak a gép minőség miatt kérdem) akkor rendben is lesz minden. Ha a genetikai alapján 1:100-hoz lenne a kockázat...bele gondoltál hogy az is milyen kicsi esély??? nem lesz semmi baj ha egészséges vagy, fiatal és a családban sincsenek genetikai örökletes betegségek akkor én biztos nem mennék további vizsgálatra.
2014. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nálam is ez a helyzet,az ultrahang 12hét+6naposan teljesen jó volt,fejlett,egészséges a baba az ultrahang szerint. A vérvétel nekem is közepes kockázatott mutatott,nekem is azt mondta a doki,hogy mivel az ultrahang jó és fiatal is vagyok,meg az apa is és az eredmény 1:610,az nem rossz,és nem lesz gond ,de biztos ami biztos menjek el genetikai tanácsadásra,ott lesz egy elbeszélgetés,lehet egy ultrahang ,felajánlhatnak vizsgálatokat de nem minden esetben szoktak. A magzatvíz vétel és a méhlepény mintavételt tudnák felajánlani de én azt nem fogom elválalni mert nagyon kockázatos.Holnap megyünk genetikai tanácsadásra,már én is izgulok. Ne idegeskedj,bizzunk benne ,hogy nálam és nálad is minden oké lesz.Menj el a genetikushoz,az hogy a vizsgálatokat bevállalod-e az rajtad áll,nem kötelezhetnek.Kitartás. :)
2014. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is holnap megyek..
2014. jún. 25. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Miujság mi volt a genetikai tanácsadáson? Nekem nem ajánlotta a magazatvízvételt mert kockázatos,meg nem rossz az eredményem.19héten lesz egy UH ,ha ott minden oké akkor nem kell további vizsgálat,bár ha felajánlják se lesz.
2014. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!