Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akiknek a 12. héten megmondták...

Akiknek a 12. héten megmondták helyesen a baba nemét, melyik kórházban vagy klinikán voltak?

Figyelt kérdés
Mi a neve a szakorvosnak, aki a vizsgálatot végezte?
2014. nov. 9. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hepinet 4d ultrahangon voltunk a Margit kórházban a 12. héten. Dr. Bárdos Péter volt az orvos, aki megnézte, C-kategóriás vizsgája van és mellette emberileg is nagyon kedves volt. Jah, és nem utolsó sorban igaza lett a baba nemét illetően :D
2014. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Bocsi nem a kérdésre válaszolok de nagyon érdekel:


Annyi ilyen kérdés van. Miért akarjátok ennyire az elején tudni mindenképpen? Ha a másik nem lenne elvetetnétek vagy mi?

2014. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak Budapest érdekel? Nekünk Zalaegerszegen az sztk-ban mondta meg a doki. Kíváncsiak voltunk, de nem befolyásolt minket, nem vetettük volna el, sőt igazából nem is tudtuk, hogy lányt vagy fiút szeretnénk, talán fiút, de mindegy volt, csak egészség legyen.
2014. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Debrecenben, Nobilis.
2014. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Istenhegyi Géndiagnosztika, dr. Bátorfi József - 11+4 napon megmondta, hogy kislány
2014. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ELső vagyok, tudom off, de gondoltam válaszolok neked is. Azért mentünk ilyen korán 4d-re, mert láttam a baba mellett mást is, és szerettünk volna biztosabb képet kapni arról, hogy mi az, mekkora, hol van stb. És akkor már mellesleg ránéztek a babára is, ha már mentünk, és már látszott :) A következővel azért fogunk elmenni a 12. hetire újra hozzá, mert fantasztikus élmény volt, szép felvételek készültek és tök jó volt ilyen korán megtudni a nemét. Szimpla kíváncsiság, akkor is megtartottuk volna ha más nemű, sőt akkor is, ha beteg. De ettől még lehet izgalmas nézegetni, hogy milyen a kis élet a pocakban. :)
2014. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Uzsoki kórház, Csombó Szilvia szonográfus. Azt mondta visszaadja a diplomáját ha nem fiú lesz :) Marcellünk született ;)
2014. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*láttam = láttak
2014. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Istenhegyi, Bátorfi doktor. Pont 12 hetes voltam, megmondta,h fiú. Azért hozzátette,h biztosat a 18 hetesen tud mondani.
2014. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Győrben a kyncsben voltunk.a 12hetes genetikai uhn.az ottani gép sokkal jobb mint a kórházi ezért mertük megkérdezni:)
2014. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!