Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy lehetséges, hogy ő lett...

Hogy lehetséges, hogy ő lett a védőnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap kikerestem utcanév szerint, hogy kihez tartozom. De csak egy héten 1x rendel (szerda de.) és mivel első babánk, semmi tapasztalatom az egészben, hogy be kell-e jelentkezni hozzá vagy rendelési időben lehet-e menni bármikor..

Így felhívtam a rendelőt (ahol több védőnő is rendel), hogy kicsit érdeklődjek a témában. Egy hölggyel beszéltem, azt mondta, ha 1 órán belül odaérek, a kiskönyvemet kiállítja ő is. Indultam is egyből, majd meglepődve tapasztaltam, h tulajdonképpen ő lett a védőnőm. Kitöltöttünk minden papírt, hétfőn jön hozzánk látogatóba is. A legfurább az egészben, hogy nincs fent a helyi védőnői listában.

Itt mindenhol azt olvastam, hogy csak ahhoz a védőnőhöz lehet menni, akihez területileg tartozom. Akkor most ez hogy van? "Lenyúltak" az illetékes védőnőm elől? Kéne szólnom bárkinek is az ügyben?


2014. nov. 21. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem foglalkoznék az üggyel, semmiképpen. ettől nagyobb bajod ne legyen, de ha ennyire érdekel, akkor kérdezz rá a védőnőtől, aki kiállította a papírodat.
2014. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi ezzel a probléma. Lett egy gyors, segítőkész védőnőd.

Jobban szerettél volna egy olyat akit soha sem lehet elérni (neadjisten pont akkor amikor baj van)?

A listák sokszor régiek nem frissítik őket valami gyakran ezért nem találhattad benne a nevét.

2014. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kinéztem a listából, mikor felhívtam őket kiderült, hogy már 2 éve otthon van gyeden, így helyettes védőnőm lett.
2014. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha nem lehet gond ebből, akkor megnyugodtam, köszi :)


"Jobban szerettél volna egy olyat akit soha sem lehet elérni (neadjisten pont akkor amikor baj van)?"


Nem, pusztán tisztában akartam lenni vele, hogy rendjén van-e ez így vagy sem.

2014. nov. 21. 08:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Gond nem lehet belole, nem is kotelezo a vedonoi szolgaltatas igenybevetele, le lehet mondani, szoval ha szimpi tartsd meg:-)
2014. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hhmm ha nem tetszik a dolog akkor lemondod a védőnői szolgálatot....


am meg majd elrendezik egymás között

am van olyan h létszám stop vagyis egy védőnőnk max mennyi családja lehet

lehet azért nincs fent még mert új ott és még nem tették fel a netre

2014. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

ja még egy

körzeten kívülről is lehet választani védőnőt

de annak az is a feltétele h az az védőnő elvállaljon téged...


túlkép van szabad védőnő választás csak macerásabb elintézni mint az orvos választást, több a papír munka vele

2014. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Basszus, ha ezt tudom...

Na mindegy, most már nem variálok.

A lépcsőházunkban lakik egy védőnő, tök jó fej, ők is kutyás gazdik, akár csak mi.. És anyukám védőnője is ő volt még anno velem :)

2014. nov. 21. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:

bármikor lemondhatod vagy válthatsz


ha lemondod akkor kifognak jönni és végeznek terepszemlét :-D

ha nem putri és alap dolgok megvannak akkor nem kekeckednek :-)

2014. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nem az :D

2014. nov. 21. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!