Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek is volt ennyire ellenté...

Nektek is volt ennyire ellentétes eredményetek down-ra? Lehetséges?

Figyelt kérdés
12. Héten levett vér alapján 1:620 volt az esély. Ezért a 16. Héten levették a 2 vért is. Az alapján kevesebb mint 1:50000 hez az esély. Lehetséges ennyire különböző eredmény?
2014. márc. 14. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan azon a napon vették le az állami afpt a 16. héten és az integrált teszt 2. részét magánban, amiben szintén van afp. A két afp eredményem totál eltérő volt, pedig nehány óra különbség volt a kettő közt, az egyik jó volt, a másik nem, senki nem tudta megmondani, hogy miért...

Szóval simán el tudom képzelni nálad is, hogy igen, lehet ilyen eltérő. Ez egyébként is csak statisztika, a biztos az a magzatvíz mintavétel, illetve az az új anyai vérvételes teszt, amit több százezer Ft.

2014. márc. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet eltérő ennyire, mivel a sima afp egy szar, elavult vizsgálat amit már meg kellene szüntetni, más országokban már egyáltalán nincs csak nálunk kötelező, nem tudom miért mert csak a kismamákat ijesztgetik vele. Az integrált teszt a biztos, annak higyj! Nekem 1:4200-hez lett, a sima afp-m meg 0,4 ami szarnak számít. Én nem mentem magzatvízvételre mert szerintem felesleges. Az eddigi UH-k és a down vizsgálat is igazolják, hogy nincs semmi baja a babámnak. a tiéd nagyon jó eredmény, az afp-re meg ne adj. A dokid amúgy mit mondott?
2014. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!