Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egyik herpesz el sem múlik...

Egyik herpesz el sem múlik már itt a másik miért mitől lehet ez? Gondot okozhat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Le van gyengülve a szervezeted.
2014. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ez csak ennyi, hogy gyengébb az immunrendszered. Terhességben teljesen normális dolog.
2014. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezt értem szedem a vitaminokat gyógyikat és még is.Most már szortyizom is.
2014. dec. 3. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem elején herpesz jött ki a számon, én hegyikristály zselé használtam rá, az nem árt a babának, és elmúlt pár nap alatt. Legyengült immunrendszertől van, a terhesség alatt amúgy is a szervezet, legalábbis az elején úgy van kitalálva hogy minél kevésbé "lökje" ki a babát mint idegen szövetet, tehát ez az elején emiatt van. De később már azért, mert a babóca mindent elvesz amire szüksége van, tehát magad miatt kell szedned a vitaminokat főleg.
2014. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1.babánál nem történt ez.egyik apróság el sem múlik produkálom a következő nem jót.ez van igyekszem:a vitaminokat,gyümiket,zöldségek hamizni.sokat teázom iszok.Herpeszre gyógynövényes kencét használok.
2014. dec. 4. 19:37
 6/7 A kérdező kommentje:
15.hétben járok ez a 3.herpeszem :(
2014. dec. 4. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szedjél lizint. Kevésbé ismert, eszenciális aminosav, amiből valószínű kevés van a szervezetedben és a bébi elszipkázza előled. Ha lizint szedsz jut is marad is :)

Van a csirkehúsban,tojásban, sárgarépában. Nincs a legtöbb gabonában és kukoricában.

Nem egy nap alatt oldja meg a dolgot, viszont rendszeres szedésnél lehet, hogy soha többé nem lesz herpeszed. Használj tapaszt, szedjél extra adag C, B és E vitamint. Az E vitamin kapszulát fel is bonthatod, rákenheted a herpeszre vagy belekeverheted a herpesz elleni krémbe, hogy gyorsabban gyógyuljon a helye.

2014. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!