Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pár hónapja próbálkozunk baba...

Pár hónapja próbálkozunk baba ügyben. Femibion magzatvédő vitamint kezdtem el szedni pár napja, ezt ajánlották a legtöbben. Ez segiti a teherbeesést. Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A teherbeesést nem segíti semmilyen vitamin. Max. akkor, ha kóros vitaminhiányban szenvednél, csontsovány lennél és potyognának kifelé a fogaid.
2014. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A teherbe esést nem segiti ez gyakorlatilag egy multivitamin, amire azért van szukséged, mert a magzat a te vitamin keszleted fogja dezsmalni, es mivel a sima taplalkozas a mai elelmiszerek minosege mellett nem elegendo, ezert fontos h szedd. a tobbi multivitamintol az kulonbozteti meg, hogy folsavat is tartalmaz ami bizonyos fejlodesi rendellenessegek kialakulasanak kockazatat csokkenti. teljesen mindegy melyik markat valasztod, csak szedd a magzatvedo vitamint, vagy multi vitamint es melle folsavat. a 12. hetig mindennap, utana eleg 2 naponta.
2014. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A patikusom szerint segiti is a teherbeesést, mivel sok folsavat tartalmaz. Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. dec. 10. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem gyógyszer hanem vitamin. És egyetlen vitamin sem segíti a teherbeesést.

Az hogy folsavat tartalmaz azért jó, mert ha teherbe esel, akkor a babának folsavra az első pillanattól kezdve szüksége van, akkor is amikor te még nem is tudod, hogy terhes vagy. De ettől nem leszel előbb terhes.

2014. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjuk...olyannak magyarázunk, aki semmit nem tud a témáról, a saját testéről sem, csak kitalálta, h gyereket akar.
2014. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Istenem itt mennyi hülye van. Inkább ti vagytok a tájékozatlanok. A D-vitamin és az E-vitamin köztudottan hat a termékenységre, a hormonokra sőt a méhnyálkahártya megvastagodásában stb..sőt gyógyteák is vannak amik segítenek, de gondolom ezekről sem hallottatok...
2014. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem a termékenységre hat, te vagy tájékozatlan.
2014. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Amennyiben hat a hormonokra, a nemi hormonokra, úgy automatikusan következik hogy azáltal a termékenységre is. Köztudott hogy a D-vitamin a spermákat is javítja, magyarán a termékenységet növeli. Eüs vagyok, de köszönöm a kioktatást!
2014. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Attól, hogy takarítasz egy kórházban, még másnak is lehetnek információ, más is olvashat, tájékozódhat az orvosától, stb. Itt nem egy ember állítja, h egy vitamintól semnki nem lesz terhes, biztos mindenki hülye, te csak te vagy helikopter. EÜ-s!! helikopter.
2014. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Kiszállok a mókuskerékből, én már terhes vagyok, nem igazán érdekel más. A Kérdezőnek sok sikert kívánok, a google neki is ki fogja dobni azokat az orvosi válaszokat, amiket nekem is kidobott annak idején, mikor érdeklődtem, ha vitamint szedek, hamarabb teherbe eshetek-e.


Eü-s!! válaszolótársamnak meg Xanax és relax, jön a karácsony. Egy megjegyzés még: ha nem takarítónő vagy, hanem ápoló, de legyél akár fogorvos...akkor sem számít semmit, mertnem a szakterületed... sokszor még a nőgyógyászok is rengeteget gondolkodnak 1-1 probléma megoldásán...a még a háziorvosom is tőlem kérdezi, h a jelenlegi gyógyszeremet mire kapom...ennyit az eü-ről. Szépséges napot!

2014. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!