Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Iskander Atif mennyit kér...

Dr. Iskander Atif mennyit kér egy szülésért? Magánrendelésre mennyibe kerül elmenni hozzá? Terhesség alatt magánrendelésre kell hozzá járni?

Figyelt kérdés
Találtam róla információt, nagyon jó véleményeket olvastam róla. Korábbi 2010-es, 2011-es árakat találtam. Valaki tudna friss árat mondani? 2013 vagy 2014?

2014. febr. 7. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nála születtem, még nagyon rég. Viszont megváltozott,elég pénzéhes lett. ÜGYELETBEN ismerősömtől 9 ezret kért el (ügyeletben nincs joga..) A legutóbbi információm szerint 15 volt nála egy szülés. Nem tudom azóta változott-e.
2014. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. 150* 15 helyett
2014. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót!
2014. febr. 7. 13:51
 4/4 Gariella válasza:
Atif Doktor 10 ezer ft-ot kér egy vizsgálatért a Dózsa György utcai magánrendelőjében. Nem muszáj magánba járni hozzá. Szegededen a Vasas Szent Péter utcába (régi sztk) is rendel szerda, csütörtökönként, csak nem bizti hogy mindig bent is van.
2017. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!