Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt vkinek keton a vizeletébe...

Volt vkinek keton a vizeletében? Mitől volt? 15hkm

Figyelt kérdés

Most voltam a védőnőmnél, ő nézte meg, de nem tulajdonított neki túl nagy jelentőséget, csak mondta, h majd meg kell nézetni..

Hazajöttem, elkezdtem nézelődni a neten, jól beijedtem. Terhességi diabétesz?

Azt hozzáteszem, h kb. fél dl pisit tudtam kipréselni magamból, ami nem is középsugaras volt. Nem tudom ez számít-e...


2015. jan. 14. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy hányós? Mert nekem akkor volt. De lehet attól is hogy nem eszel eleget és a szervezeted a saját tartalékából vesz el. Ettől is előfordul a keton. Ha cukros lennél akkor az a vérben is magas lenne.
2015. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, egyszer sem hánytam ès szènhidrátot is viszek be. Teljesen átlagosan ètkezem, talán annyi, h az előfordul, h megèhezem ès eltelik nèha 1-2 óra, mire kitalálom mit akarok enni ès van, h már nagyonmnagyon èhes vagyok.

Ma is ez volt.

Szerinted emiatt lehet?

2015. jan. 14. 18:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem más lehet. Éhgyomri cukrod nem magas?
2015. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
9 hetesen nèztèk, akkor teljesen jó volt!
2015. jan. 14. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos nem tudom....Nekem annyit mondtak hogy egyek rendesen és igyak sok folyadékot. Amíg nem vizesedem és nem magas a vérnyomásom nincs gond. Kérdezz rá a házi orvosnál azért. Hátha tud valami okosat. :)
2015. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az lesz, köszi :)

Neked magától helyrejött?

2015. jan. 14. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:
reggeli első vizelet? szerintem csak nem ittál eleget, folyadékhiány okozza. Ha diabétesz, cukor is lenne a vizeletben.
2015. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen......egyszer volt csak. :)
2015. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Napközbeni pisiből volt.

Időközben voltunk a dokimnál, mára volt időpontunk, ő is folyadèkhiányt mondott, de nèzet egy vizeletet azèrt reggeli pisiből

Ti mennyit isztok egy nap?

2015. jan. 14. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányomnál volt az elején, kevés az étel a szervezetednek, és ezért a tartalékokat is feldolgozza, közben keton "szabadul" fel, vagyis alakul ki, nem tudom a folyamatot. Védőnőmnek fogalma nem volt hogy ez mit jelent, de soha többet nem volt keton, viszont terhességi cukrom volt, de ez kb. 10 hétre rá alakult ki. 16 hetesen még jó volt a terheléses cukorvizsgálatom, 26 hetesen már nem.
2015. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!