Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit kell mondani az orvosnak,...

Mit kell mondani az orvosnak, ha az első vizsgálatra megyek 6 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

"Pozitív lett a terhességi tesztem."

Kérdezni fogja az utolsó mensi időpontját, és megvizsgál (megnéz ultrahanggal).

Semmi extrát nem kell mondani.

2015. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Gyanítom, hogy várandós vagyok. Aztán ő majd kérdez. Ennyi.
2015. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát hogy csináltál egy tesztet és pozitív lett. A többi már megy magától, ő fog kérdezgetni.

Komolyan nem tudnál mit mondani neki?

2015. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is pont 6 hetesen mentem először , előtte felhívtam a dokit, és mondtam neki higy van 4 pozi tesztem , és időpontot szeretnek kérni . Amikor elmentem akkor szinten mondtam hogy pozik lettek a tesztjeim, erre màr ő kérdezte is higy mikor volt az utolso mensi első napja, azt elmondtam, aztán megkérdezte higy első baba e. Majd mondta hogy vet közzek le csinál egy hüvelyi uht. Az megvolt , vissza rendelt 2 het múlva :) ennyi.
2015. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Édes Istenem... Te egy ilyen kérdésben segítséget kérsz? Tudod mennyi sok

kal nagyobb horderejű kérdés fog felmerülni, ahogy a gyereked nő,?

2015. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zozo76hun válasza:
mond azt hogy rendesen bekaptad a legyet!!! :)
2015. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én annyit mondtam, hogy a teszt alapján terhes vagyok, mikor volt az utolsó menstruációm első napja. Az asszisztens első kérdése az volt, meg akarom-e tartani. :D Nem tudom, más is járt-e így, mindenesetre ne lepődj meg. :)


Az orvos megnézte tapintással a méhet, aztán ultrahanggal is, hogy egyáltalán jó helyen van-e. Az embrió mérete megfelelt a korának, így jelenleg a terhességem a menstruáció alapján számított korú. A vizsgálat végén kapsz egy csomó beutalót: vérvételre, fogászatra stb. Mindent kérdezz meg az orvostól vagy az asszisztenstől, ha nem értenéd a dolgok menetét, mert elsőre kicsit soknak tűnhet az a rengeteg információ. :)

2015. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én azt mondtam, hogy terhes vagyok, vagy legalábbis azt hiszem :) Aztán amikor megkérdezte, hogy szülni akarok-e nem értettem.... Aztán csak később esett le, hogy ezzel azt akarta kérdezni, hogy meg akarom-e tartani....
2015. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Terhes tesztet csináltál, pozitív lett! :) A többi már úgy fog menni, mint a karikacsapás! :)
2015. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!