Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 26+4 hetes kismama vagyoke ez...

26+4 hetes kismama vagyoke ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a dokihoz kontrollra és panaszoltam neki, hogy mensihez hasonló fájdalmat érzek kb 1-2 napja ő azt mondta, hogy a babámmal minden rendben csak hogy nagyon lent van a picurnak a feje ez most akkor mit jelent nemkorai még hogy lent legyen? Eddig 3 hetente kellet menne hozzá most 2 hét mulva kell.
2015. jan. 30. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Még simán helyezkedhet ide-oda, hiszen még elfér.

Tehát lehet 2 nap múlva már nem lesz ilyen lent.

Amúgy mensis fájdalmak bármikor előjöhetnek a terhesség alatt, anélkül, hogy baj lenne. Ha pedig most a babád lent helyezkedik el, akkor az természetes, hogy ilyen érzést kelt.

Gondolom azért hívott vissza 2 hét múlva a dokid, hogy meggyőződjön róla, hogy csak helyezkedik a baba, és minden rendben vele.


Sógornőm babája amúgy a 28 héttől elég lent volt, nagyon nyomta is őt, mindig mondta, hogy folyamatosan olyan érzése volt, mintha ki akarna pottyanni a baba, de szerencsére teljesen végig kihordta. 39 hét 6 napra szült.

2015. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mensi gorcsok azert vannak mert nyulnak a szallagok! Az h lent van a babad nem tudom mit jelent:(
2015. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 24+5 hetes. Nekem is lent van a feje amikor éppen koponyavégű fekvésben van. Olyankor egészen lent a szeméremdombon érzem,hogy fejelget,meg szórakozik. Kis rosszaság. :D
2015. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!