Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egy aggódó kismama? Hogyan...

Egy aggódó kismama? Hogyan kell felfogadni az szülész orvort?

Figyelt kérdés

lehet hogy buta kérdés, de nem tudom,van egy nögyogyászom csak közöljem vele hogy szeretném felfogadni? Ill. Hogy kell fizetni? Ö mondja hogy mikor menyit? Vagy ezt én döntöm el?


Hány hetesen kell vődönöhöz menni?


Az normális ,hogy csak hat hét mulva kell mennem,ultrahangra és(kombinált teszte)12 hetesen, nem szokták sürűbben vizsgálni az olyan kismamákat akkiknél az, elözö terheséget meg kellet szakitani,beteg magzat miatt?



2015. jan. 21. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

8 hetesen kaptam mindenhová beutalót az SZTK-s dokitól.

Felkerestem a védőnőt, akihez területileg tartozom (ha nem az állandó címeden laksz, akkor ott keresd fel a védőnőt, ahol tartózkodsz életvitel szerűen!).

Megcsináltam a kötelező vizsgálatokat (ekg, vérvétel, stb) és a 10-12. héten már konkrétan tudtam ki lesz az orvosom.

Felkerestem telefonon a 10. hét környékén, 12. uh-on találkoztunk elsőnek.

Megkérdeztem az uh után, hogy elvállalna-e? Természetesen igent mondott. Tarifát nem beszéltünk meg, azt én derítettem ki másoktól.

50ezret és egy 50ezer forintos italt adtunk neki.

Az ital volt az egyetlen aminek rettentően örült, a pénzt pedig a titkárnőjének adta oda, hogy rakja be az alapítványi számlára (kórházi alapítványról van szó).


Kontrollon fizettünk. Vizsgálatokért nem kellett fizetnünk, mindig a kórházban találkoztunk.

2015. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akihez jártam kontroll-ra szimpatikusnak tűnt és őt kérdeztem meg, hogy vállalná e a terhesgondozást és a szülést. Vártam, hogy mondjon összeget de nem tette ezért a következő alkalommal rákérdeztem (ez kb. 16-18. terhességi héten volt). Van aki megmondja az árát, van aki utána a magánrendelésére hív a továbbiakban (orvosa válogatja).

Védőnőhöz 12. hét után mentem, az orvos adott egy igazolást a terhességemről.

2015. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszat! Várom a további kommenteket!
2015. jan. 21. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is paráztam, hogy hogy kérjem fel, de egyik vizsgálat után megkérdeztem annyit, hogy nála szeretnék szülni, tud-e vállalni?

Amúgy a pénz miatt ne aggódj, én erre is rákérdeztem, hogy hogy alakulnak az anyagiak. Ők nem annyira szemérmesek pénz témában... ;)

2015. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen a terhesség legelejétől hozzá jártam, valahogy olyan természetes volt, hogy szülni is nála fogok - szerintem neki is :)

De azért 32 hetesen megkérdeztem, hogy ugye a szülésem időpontjában nem fog éppen nyaralni - innen tuti volt a dolog, és szerencsére szabira sem ment akkor. :)

2015. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet egy jó megfogalmazás, hogy Doktor úr, szeretnék önnél szülni, van rá lehetőség?
2015. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!