Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhességi táppénzzel kapcsola...

Terhességi táppénzzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
4 éve szültem már de mások voltak szerintem a szabályok. Babát várok és eddig dolgoztam de most szeretném magam kiíratni, a főnökömmel is megbeszéltük. A nőgyógyászom ad igazolást veszélyeztetett terhességről, utána a háziorvos ad táppénzes papírt, de a nőgyógyász igazolását meg kell újítani? vagy végig elfogadják? havonta kell a háziorvostól kérni tp papírt?
2015. febr. 24. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász minden hónapban ad leletet, amin szerepelni fog, hogy javasolja a táppénzrevételedet. Ezt kell vinni a háziorvoshoz, aki adja a táppénzes papírt, amit le kell adnod a munkáltatónak. Rendszeresen. :)
2015. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász csak egyszer adta ki a papírt a veszélyeztetett terhességről, amit bevittem a háziorvoshoz és onnantól kezdve mindig csak a táppénzes papírért mentem.Általában havonta jártam, de mondták, hogy 2 hetente is vihetem. Amikor megszültem, szóltam, hogy hányadikától zárja le a táppénzt és kész. Szerintem nem kell minden hónapban a nődokitól papír.
2015. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Régen nem kellett minden hónapban papír a nőgyógyásztól, de valahol már hallottam hogy kell, azért kérdeztem.
2015. febr. 27. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a háziorvosodat, hogy ő hogyan kéri. Nekem a nőgyógyász mondta, hogy van olyan háziorvos, aki egyszer kéri a javaslatot, van olyan, aki havonta. Nekem csak egyszer kellett vinnem.
2015. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi! Mindenképpen megkérdezem, holnap megyek hozzá, csak az a baj hogy nagyon nem ért semmihez a nő, eddig elcseszte a vérvételes beutalómat úgyhogy duplán kellett elmennem, plusz egy korábbi táppénzes papíromat is. Nem akarom hogy megint hülyeséget mondjon.
2015. márc. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!