Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hagyta már el valaki a kismama...

Hagyta már el valaki a kismama könyvét?

Figyelt kérdés
hát én most így jártam és majd megőrölök!kedden voltam az sztk-ba vérvételen ahol tuti hogy nálam volt!azóta nem voltam semmilyen dokinál,tehát nem használtam.persze ma szombat van és nem tudok elugorni hogy megnézzem hátha leadta valaki!járt már valaki így?ugye ezekből a leletekből lehet másolatot kérni vagy az egészet kezdhetem elölről?

#kismamakönyv
2015. márc. 21. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az elején hagytam el. A Védőnő újra írta. Nekem nem voltak akkor neg orvosi papírok. A leleteid is benne voltak? Szerintem tudnak újra nyomtatni újat. Magán orvosod van? De Még sztkban is lehetséges gondolom, hisz tárolva vannak.
2015. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Labort biztos hogy ujranyomtatnak. Nem tudom milyen leletek még, Uh-k szerintem minden adat megvan az orvosnál, Max írnak neked új kiskonyvet és ha a dokid benne van ujra lehet az uh-k eredményét írni, ugye a pecsét azért számít valamennyire. De hátha meglesz :)
2015. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

képzeljétek meglett!!!a gyógyszertárban hagytam amikor fizettem,de szerencsére elrakták!

2015. márc. 24. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Na az remek :-)
2015. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!