Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos a Szegeden...

Milyen orvos a Szegeden praktizáló Dr. Molnár G. Béla szülész-nőgyógyász? Mennyi nála a szülés?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a fiam születése előtt 5 hétig bent feküdtem a női klinikán,pont ott ,ahol ő dolgozik. Volt szerencsém megismerni. Nagyon kedves,rengeteg visszatérő anyukája van,hatalmas tudású!!!Tavaly tavasszal 60 ezer forint volt az átlag(több betegtársamnak ő volt az orvosa)a megkérdezettek közt. Nem volt fix tarifája akkor. Ha császármetszés,akkor kb.30 ezer forinttal illik többet adni. "a felsőbbkategoriás orvosok közé tartozik,de meg is van hozzá a tudása".

2008. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Az az igazság hogy picit sokallom a 12.000 Ft-os magánrendelési díját(ultrahanggal együtt),és akikkel eddig beszéltem a szüléssel kapcsolatban,senki nem ismerte őt.Mivel nálam eddig minden rendben volt(25 hetes vagyok),nem kellett a szaktudása és nem tudtam róla véleményt kialakítani magamban.Őszintén bevallom hogy a 60.000 Ftos hálapénzt is sokallom egy kicsit,de hát ha esetleg baj van a szülésnél akkor megéri.Még az nem világos hogy ő kérte a 60.000 FT-ot vagy az ismerősöd magától adott ennyit,mert ennyit szánt?

2008. aug. 19. 11:33
 3/10 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Én nem rég óta ismerem Molnár-G. doktort,de januárban volt egy mióma műtétem,és Ő volt az egyedüli az országban,aki ezt megcsinálta laporoszkóposan.Azóta is hozzá járok,most babát szeretnénk.Nagyon kedves,szimpatikus orvos.Azért egy császármetszésért 90000 Ft-ot kicsit sokalllok.Szerintem mindenki annyit adjon,amennyit bír.Nem mindenki gazdag,aki babát szeretne.
2008. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Gratulálok, hogy a Molnár doktorúrhoz kerültél! Nem tudok nagyobb szerencsét elképzelni, mint ha az ő kezében van az ember sorsa. Én neki köszönhetem 14 év hiábavaló próbálkozás után a kislányomat.Mikor hozzá kerültem fél éven belül természetes úton estem teherbe ahogy ezt előre megmondta. Azt már írták milyen rendes és kedves ember én ezt csak megerősíteni tudom, ehez még annyit hogy készséges, udvarias , emberi értékeit sorolhatnám egy oldalon át. Orvosként a legkiválóbb akivel valaha is találkoztam, pedig 14 év kisérletezése után elmondhatom elég sok orvost láttam több pesti intézmény képviselőjét is. Nekem Heves megyéből Szegedig kellet mennem hogy terhes lehessek!Természetesen csak a 12. hétig tudtam hozzá járni ami meg is viselt lelkileg hiszen olyan hálás voltam neki, de az ő ajánlásával egy szintén igen kiváló orvost találtam, akiben a szülés idejére valóban megtudtam bízni őt Dr Sziller Péternek hívják.

Az árakról annyit, hogy akkoriban nem voltunk túl jó helyzetbe, így nem tudtam adni túl sokat a műtétért, de ez nem számított neki, még onnan is szívén viselte a sorsomat és telefonon tartottuk a kapcsolatot bármi problémám volt.

Akkoriban (2006) 30.000 és 70.000 között beszélték a betegek a tarifákat, pesten már 50.000 és 100.000 volt.

Természetes hogy az ember elgondolkodik mennyit adjon. Hiszen nem akarunk sem sokat sem keveset adni, de azt hiszem ő az egyike azon orvosoknak aki nem a pénzért csinálja, bár a rendszer a hálapénzzel működik és az orvosok jól kereshetnek mégis én őt emberileg olyannak ismertem meg aki nem különbözteti meg a betegeit a pénztárcájuk után.

Kívánok neki és pácienseinek jóegészséget és hosszú boldog életet. Köszönöm hogy hozzászólhattam.

2008. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én decemberben megyek a Molnár dokihoz szegedre.4 éve probálkozunk,hiába.Rettenetesen elvagyok keseredve.

Nagy reményeim vannak a doktorúr fele.Sok jót hallottam és itt olvastam róla.Ha tud még esetleg valaki a Doktorúrról írni valamit,azt nagyon megköszönném.

2008. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Mi januárban voltunk a Molnár doktorúrnál kivizsgáláson,mert babát szeretnénk már 2-éve és ebben kértük a segítségét!Nagyon szimpatikus,kedves,és segítőkészen állt hozzánk!Szerintünk egyáltalán nem a pénz hajtsa hanem a páciens érdekét nézzi!
2009. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én egy 8 hónapos kislány anyukája vagyok!Én Molnár tanárúrhoz jártam,végig a 9 hónapig,nekem is voltak kisebb problémáim,és vele vizsgáltattam ki magam,a férjemet is ő küldte különböző vizsgálatokra,miután egyből terhes lettem nála maradtam,igaz 50 km-t kellett mennünk,mert vidékiek vagyunk.Minden hónapban mentem hozzá az ált. vizsgálatokra,uh.-ra,de végül mégsem nála született a kislányom.Nyárra voltam kiírva,és ő pont a szabadságát töltötte,visszajött volna mire szülnöm kellett volna,de a kislányom 5 nappal korábban érkezett,így Kormányos doktorúrnál szültünk.Apás szülés volt,de nagyon aranyos volt velünk.Kicsit sajnáltam,hogy hozzá jártunk el 9 hónapig,és végül mégse nála született meg a szemünk fénye.Én is nagyon kedves és ügyes orvosnak ismertem meg,és csak jót tudok mondani a szegedi kórházra is,nagyon jó volt itt szülni.és ha a pénztárcánk engedi szeretnék továbbra is a tanárúrhoz járni,további sok sikert,és jó egészséget mindenkinek!!!

2009. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is ismerem a dr urat, nála született a lányom 2005-ben. 30 hetesen kerültem hozzá, mert a lakóhelyem szerinti korház szülész csapata ki akarta venni belőlem a babámat. Az uh rossz lepényi áramlást mutatott. Teljesen bestresszeltek és bent tartottak, amúgy különösebb vizsgálatok vagy kezelés nélkül. Egy ismerős szegedi orvos ajánlotta Molnár-G. Bélát, aki 2 nap alatt megállapította, amit itt 2 hét alatt sem sikerült. Teljesen megnyugtatva küldött haza és 2 kontrol után az utolsó héten született meg a gyönyörű és egészséges kislányom. A tudása mellett az egyszerűsége is megragadott. Mindig mosolyog, nyugodtan és világosan beszél, a tekintete tiszta érzelem. Nem rohan, nem vág fel, úgy gondoskodik mint egy apuka. Akkor ( péntek hajnali 3-kor szültem ) 50 ezret fizettünk neki. Nem kérte és nem is tudtam elég-e. Most ismét babát várok, szép új rendelője van, saját ultrahang és úgy láttam ctg labor is. 14 ezer egy vizit, ami elég sok minden hónapban, de a problémamentes terhesség és szülés érdekében boldogan fizetem ki. A múlt héten mondta meg, hogy lányom lesz, ami nagyon meghatott, 15 percig nézegettük és fotót is csinált a "nőiességéről". Ugyanolyan könnyes volt a szeme mint az enyém. Annyira el voltam varázsolva, hogy elfelejtettem odaadni a vizitdíjjat. Ennek ellenére ugyanolyan udvariasan tessékelt ki az ajtón, mint mindig. Azt gondolom a szülésért legkevesebb 80 ezret illik neki adni, a körülményektől függően.

Mindenkinek tudom ajánlani!

2010. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lakandi válasza:
Nála szültem 2010. év végén. Nagyon kedves, csakis ajánlani tudom. Én is sokalltam a vizitdíjat, de úgy éreztem, hogy biztos kezekben vagyok. Bármilyen kérdésemre részletes választ kaptam. Nem fellengzős, nyugodt, tiszteli a nőket, nem úgy mint más nőgyógyász orvosok. Csak jót tudok róla mondani. Egyébként császármetszésért 80 e Ft-ot fizettem.
2012. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a fentiektől eltérően nem alakult ki csupa jó véleményem a doktor úrról.

6 hetes terhesen mentem hozzá, az UH-n csak petezsák látszott, bár úgy tudom, olyankor már szívműködést is látnak. Azt mondta, nem gond, belefér, 4 héttel későbbre hívott vissza. Mondjuk más orvosnál ilyenkor 1 hét múlva megint ránéznek, ha mégis elhalt az embrió, akkor rögtön közbeléphessenek. Én akkor még bíztam benne. A vége az lett, hogy 11 hetesen vérezni kezdtem, és missed ab miatt terhességbefejező műtétet végzett, ami első nekifutásra nem sikerült (!!!) Bennem maradt az üres petezsák. A műtétet követően nem csinált kontroll ultrahangos vizsgálatot, így teljes nyugalommal mentem haza, bízva abban, hogy ő a legjobb orvos. Nem részletezem, hogy jöttem rá, hogy a műtét sikertelen volt, a lényeg, hogy tíz nap múlva ismét a műtőasztalán találtam magam.

Biztosan nagy tudású ember, de az átlag nő nyelvén velem nem nagyon beszélt, szakzsargonnal és latin kifejezésekkel megtűzdelve magyarázott mindig, ami az egészségügyben nem jártas ember számára nem nagy élmény. A vizitdíját is sokalltam, 15000 Ft (UH-val), szerintem akármekkora tudása is van, ez rengeteg pénz, ha egy terhességet nála viszel végig (no meg amíg még addig eljutsz), plussz a szülés. Vastagon 200000 Ft felett végzed. Ha nincs szerencséd, akkor a nagy napon talán éppen Pesten van, sokat utazik. Én nagy reményekkel mentem hozzá, és keservesen csalódtam benne. Mostanra érett meg, hogy váltanom kell.

2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!