Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Honvéd kórházban melyik...

Honvéd kórházban melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kedden töltöm a 6. hetet. Inszeminációs babáról van szó így tegnap meg volt a 0. UH minden rendben, de innentől keresnem kell magamnak egy másik dokit. Én a Honvédra gondoltam, két hét múlva kell kontrollra mennem... Hétfőn telefonálok, és gondoltam ti esetleg tudtok ajánlani valakit aki jó, kedves és figyelmes :) Előre is köszönöm


2015. ápr. 11. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A honvédben tapasztalatom szerint NINCS jó orvos. A II.szülészeti klinikán dolgozik egy nagyon rendes orvos Dr.Patai Kálmán a neve. Ha gondolod privátban Megadom a számát!
2015. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Dr. Kiss Attila

Kedves, nagy tudás, jó fej doki. Én ajánlom.

2015. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A Honvédban nincs jó orvos?

Szerintem igenis a legtöbb jó orvos ott van :)


Az én orvosom Dr. Farkas Bence.


(keress rá Honvédos fórumokra, mindenki csupa jót ír a kórházról, dokikról stb.)

2015. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Ma próbáltam időpontot kérni de amikor felvették a telefont és mondtam, hogy terhesgondozásra szeretnék oda járni azt mondták, hogy oda csak szülni mehetek.. ami érdekes mert egy kedves ismerősöm oda jár terhesgondozásra... Dr. Farkas Bencéről hallottam és hozzá szeretnék időpontot kérni, vagy akit Kiss Attilához. Már csak az kéne hogy felvegyék a telefont -.-
2015. ápr. 13. 19:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Milyen számot hívtál?

061-4651800/72777 mellék - itt tudsz bejelentkezni vizsgálatra (MH ÁEK vagyis Honvéd Kórház - Róbert Károly krt. 44.) Itt vannak az általános vizsgálatok és vérvétel.

A régi MÁV Kórházban pedig az ultrahang és a szülés.

Telefonon amúgy mindegyik kórházat nehéz elérni, viszont vizsgálatra a Honvédba "csak úgy" is bemehetsz, ha nem kapsz időpontot. Akkor lehet többet kell várni, de fogadnak (már ha oda tartozol vagy igényjogosult vagy).

2015. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az én ismerősöm a ráGI MÁV-ba jár terhesgondozásra úgyogy... nem értem ezt. Dr. Farkas Bence akkor csak a 13 kerületbe rendel?
2015. ápr. 14. 10:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát mikor múltkor ott voltam, akkor ott rendelt a 13-ban.

Kicsit béna most ahogy van a kórház, mert egyik vizsgálat itt, másik ott van, de ha jó a doki, akkor megéri.

2015. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen felvették de időpontot még mindig nem kaptam... azt mondták telefonáljak holnap és akkor tudok majd beszélni a doktor úrral. Remélem megtudom beszélni vele, mert 2 héten belül rám kéne, hogy nézzen :)
2015. ápr. 14. 10:51
 9/16 anonim ***** válasza:

Viszont, ha nem kapsz időpontot, akkor menj oda és kész.

Én már meguntam a telefonálgatást, és megyek, ha van, ha nincs időpont!

Az asszisztensek különben elég rosszindulatúak (tudom sok a munka, de azért az ember egy kis kedvességet elvárna), viszont az ottani dokik jó fejek! Úgyhogy menj bátran, fognak fogadni és kész. :)

2015. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ne is mond... 2 napja telefonálok egész nap és egész nap azt a szöveget hallgatom, hogy Jelenleg minden munkatársunk foglalt bla bla bla... Agyvérzést kapok :D Ha esetleg holnap nem tudnék beszélni vele, akkor mikor és hol rendel pontosan megtudod nekem mondani? Ha kérdezik a recepción, hogy hol az időpontom akkor mit mondjak?
2015. ápr. 14. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!