Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kell a Győri korházba (magyar...

Kell a Győri korházba (magyar utca E épület) kismama ultrahangra beutalò?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok.Győrbe járok minden hònapba magànrendelésre.A19 hetes ultrahangra a korhàzba is kell mennem.azt mondta a doktor ur mehetek bejelentkezés nélkül csak a kiskönyv kell.Jàrt igy valaki még.ugy tudtam kell beutalò.nem akarok feleslegesen menni.
2015. ápr. 18. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén magánrendelése jártam. A 19. heti uultrahangot a kórházban csináltattam, és nem kell beutaló.

Szerintem bízz a dokidban, elvégre ott dolgozik. 😃

2015. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ditta323 ***** válasza:

Szia. Én is magánba jártam és minden nagyobb uh-t ott csinált az orvosom. Nekem annyival könnyebb volt, hogy mondta melyik nap, mikortól menjek akkor már sorszám sem kellett, csak kiskönyv.

Amúgy nem kell beutaló csak kiskönyv illetve sorszám.

2015. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jubilee ***** válasza:
Az én dokim a kiskönyvbe beírta az UH időpontját és a hetek számát és azzal mentem uh-ra.
2015. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is beirta a dàtumot és h mehetek 1-2 nappal koràbban is.köszönöm a vàlaszokat!!!"Sokat kell várni az ultrahangra?!!
2015. ápr. 19. 07:03
 5/6 Jubilee ***** válasza:
A 19 hetesre én sokat vártam, mert korán mentem. Fél 10 felé kezdték meg a középidős terhességek vizsgálatát kb.
2015. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 19 hetest Tb alapon csinálják, arra logikusan az ország minden pontján kel beutaló, akár magánban jársz dokihoz, akár nem.
2015. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!