Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miskolci anyukák, jó nőgyógyás...

Miskolci anyukák, jó nőgyógyász első terhességhez fiatal kismamának?

Figyelt kérdés
19 éves, nagy elején járó terhes vagyok és eddig még nem voltam nőgyógyásznál. A babától most a fellegekben járok a korom ellenére a párommal együtt. Szeretnék segítséget kérni tapasztalatok alapján hova lenne érdemes menni fiatal kismamaként Miskolcon. Nem szeretnék előítéletet senkitől mert mérhetetlenül boldog vagyok. :) előre is köszönöm

2015. márc. 24. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:

MISEK: Lőkös doki elég jó fej, alapos, de eléggé elfoglalt is. Vrastyák dokiról is csak jókat hallottam eddig. Gubás dokiról is sok jót olvastam.

GRT, előítéletekkel nem foglalkozni!!!! :)

2015. márc. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a vasgyári Sztk-ba jártam Horti Lehelhez. Meg voltam vele elégedve. Nagyon alapos volt mindig és nem pénzéhes.
2015. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Misekben szültem Gubás dokinál, nagyon meg voltam vele elégedve, kedves, megbizható, és sokat foglalkozik a kismamáival. És ő maga is fiatal.
2015. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is 19 évesen lettem terhes. Eleinte kinéztek mindenhonnan, hallgattam a megjegyzéseket a védőnőnél a többi kismamától, hogy jajj te szegény, belőled nem lesz már így semmi CSAK anyuka.

Az első időben nagyon megviselt aztán rájöttem, hogy "ember! én 20éves koromra eljutottam odáig amire te csak 40évesen lettél képes... Engem az Anyukájának, Téged a nagymamájának fognak nézni az oviban"

Aztán a szülésnél a kortermünkben volt két 40 feletti nagy karriert befutott nő én másnap jöttem mentem, babáztam. Ők meg szenvedtek... hát igen a szülést nem véletlenül találta ki a szervezet a 20-as évekre :D


Szóval mosolyogj élvezd, hogy fiatal és boldog vagy!


7hónapos babuci anyukája és 7hkm (21évesen)

2015. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
(jah és minden előítélet elkerülendő... :D egyszerű magyar lány vagyok, csak fontos, hogy legyen családom és egyetemre járok a gyerek mellett :) )
2015. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek gratulálok a picikhez! :)
2015. márc. 24. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
én Kazincbarcikára költöztem, de ha Miskolcon maradok, maradtam volna az orvosomnál, Dr. Dienes József a Megyeiben, van magánrendelése is, nagyon nagyon kedves, ráadásul ő a főorvos és még genetikus is :) ha szeretnéd, írj privátban és megadom az elérhetőségét.
2015. márc. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dienes Jozsef- o az en orvosom is :) Kocsis Norbert Csaba- jofej nagyon es jo orvos. Kerek Gyula- szinten jo! Gertig Juditot is ajanlom, ha esetleg not szeretnel :) Mind a Megyeiben rendelnek.

sok sikert! 36 hetes kismama

2015. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!