Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvosváltás miatt a Margit...

Orvosváltás miatt a Margit kórházban keresek dokit. Segítenél a tapasztalatoddal?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok.

Margitban még nem jártam, láttam ugyan a honlapot,ajánlják Dr Burik, Dr Balogh Beatrix,Dr Magyar.


2015. máj. 3. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Balogh Beát neeee. Az újszülött lányom antibiotikumot kapott 3 napig, kis kanül a kézfejében, mert a doktornő nem tájékoztatott, hogy programcsászár előtti napon menjek be hogy antibiotikumot kapjak mert streptococcusra pozitív lettem. Hát baccca meg. Link!!! Magyar Attila állítólag a helyzet magaslatán áll ha baj van szülés közben, úgy értem ő a legjobban. Mellesleg nagyon kedves, párszor megfordultam nála az első lányom alatti terhesgondozáskor. Burik nem vállal magánbeteget, csak TB alapon. Legalábbis nagyon keveset, és ált. elutasít ha magánorvosként akarod felfogadni.
2015. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és gondozóorvosként TB alapon bármelyiket felfogadhatod, az A épületben rendelnek a terhesgondozó melletti rendelőben, megkérdezik kihez szeretnél járni, és mindig hozzá kell visszamenned.(Magyar Attilánál egyébként tömeg van, eléggé túlterhelt.)
2015. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, körülnézek.

Első körben bemegyek 1-2 alkalommal, és aki szimpatikus lesz, ott kezdek.

Köszönöm

2015. máj. 3. 18:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szigethy Adrienn még nem dolgozik?
2015. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es. Szigethy Adrienn is dolgozik már. Mindig látom amikor ott vagyok.
2015. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ő jó választás lehet

Én voltam nála párszor(akkor babát várt) és mindig kedves,jófej doktornőnek tűnt,szívesen választottam volna ha lehet

2015. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Tényleg szimpatikus a doktor nő, bár én a Szikszayhoz járok akivel nagyon megvagyok elégedve.
2015. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki kell térnem rá,hogy 100.000 felett nem szeretnék fizetni...
2015. máj. 5. 06:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Pálffy dr-t javaslom meleg szívvel.
2015. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!