Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki felsorolná nekem a...

Valaki felsorolná nekem a szülész-nőgyógyászokat a környéken?

Figyelt kérdés

Tata, Tatabánya, Baj, Vértesszőlős. Kerestem, de nagyon nem találok meg mindenkit! Olyan kellene, aki várandósgondozást végez, normális (lepecsételi rendesen, hogy voltam nála, és nem erőszakoskodik, és a legfotosabb, hogy ne akarjon helyettem dönteni, hogy mit csináljon velem (nem vitatéma!!). És azért viszonylag emberi árak mellett (tehát ne kérjen el 15.000-t egyetlen ultrahangért).

Köszi!



2015. máj. 7. 15:18
 1/2 anonim válasza:
Én dr. Benya Lászlóhoz jártam Tatán, nála lelkiismeretesebb orvossal még nem találkoztam. Sajnos nem nála szültem mert Tatabányáról az Esztergomi kórházba ment át szülésznek. De neki köszönhetem hogy ikreim lettek:) Csak ajánlani tudom, mint mindenki más aki hozzá jár, több évtizede is. Az ultrahang 7-8 ezer volt 3 éve. Ha rákeresel a google-ba beadja talán még a telószámát is, ha nem és tényleg érdekel akkor írj nekem privátban. Hidd el, akiknek idáig ajánlottam mindenki hozzá jár.Ha pedig genetikai ultrahangot, vagy tökéletes minőségű videót szeretnél a babádról akkor Tatabányán keresd dr. Lollok-ot. ;)
2015. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. máj. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!