Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Babacsuklás a pocakban,...

Babacsuklás a pocakban, naponta több alkalommal. Normális?

Figyelt kérdés
Egy nap több alkalommal, min. 3x csuklik a babám a hasamban, reggel, lefekvéskor, vagy nap közben, mikor lepihenek, de van, hogy többször. Tudom, hogy szoktak csuklani, de ennyire gyakran?

2015. máj. 25. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, a feleségem mindig mondta hogy csuklik a gyerek. Néztem a hasát, és tényleg. Megkérdeztük a dokit, és azt mondta semmi baj. Aztán megszületett, és egy ideig elég gyakran csuklott, aztán teljesen elmaradt. Sok sikert a picihez, és az apukának üzenem hogy mindenképp legyen bent a szülésnél! Nem bánja meg!
2015. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy tervezzük, hogy bent lesz :)
2015. máj. 25. 09:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van.Nekünk is így volt,mikor picurka volt,sokszor sokat csuklott napközben.
2015. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is sokat csuklottak, sokkal többet mint napi 3!
2015. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A terhességem vége felé ,amikor este lefeküdtem, volt, hogy 3 órán át nem tudtam elaludni, annyit csuklott a kisasszony odabenn.
2015. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kislányom folyamatosan csuklott és most a kisfiam is legalább naponta 3szor csuklik, épp most ahogy irok is (37 hetes vagyok ma). A szülésznöm azt mondta hogy általában az aktiv babák többet csuklanak mivel több vizet nyelnek.
2015. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolso par hetbol csak annyi maradt meg, hogy foooolyamatosan csuklott a babam.. de komolyan, minden nap, egesz nap. Miutan megszuletett, par hetig folytatodott meg, aztan abbamaradt.


Off: teljesen olyan, mintha az elso valaszt a ferjem irta volna :)

2015. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Miután megszületett, szintén nagyon sokat csuklott :) Ő volt az egyedüli baba a szobában, akire rendszeresen rájött ez a roham :D
2015. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy most 16 hónapos, de már nem csuklik annyira sokszor :)
2015. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is rengeteget csuklott bent is, kint is. :)
2015. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!