Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » S. O. S. II. Női klinikán van...

Esty910212 kérdése:

S. O. S. II. Női klinikán van valaki lekkiismeretes, jó nőgyógyászt és szülésznőt?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok. Volt fogadott dokim a II. Nőin de majdnem ràment a terhességem miatta mert probléma volt a vérképemmel és hiàba kértem nem küldött el kivizsgàlásra. Így magánlaborba mentem,ott derült ki a súlyos b12 hiány ami miatt nem képződött a vérem. Ezek után nem bízok benne. Magànba voltam nàla ráadásul VESZÉLYEZTETETTKÉNT!!
2015. máj. 28. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr.Paragi Péter?

Én SZTK-ba járok hozzá és róla még rosszat nem hallottam.

A felesége szülésznő ha jól tudom.

2015. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dr. antritter zsófia. nagyon kedves, figyelmes. én is veszélyeztetett voltam, extra figyelmet kaptam tőle, NEM MAGÁN RENDELÉSEN!
2015. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dr. Tömösváry vagy Dr. Tabányi.

Priviben megírod esetleg, hogy kinél volt ez a rossz tapasztalatod? Mert én is ott szeretnék szülni.

2015. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!