Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érdemes e dokit és szülésznőt...

Érdemes e dokit és szülésznőt fogadni? Ha igen tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Miskol vagy debrecen, amin gondolkodom.

2014. jún. 21. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Bar en Budapesten elek de soha nem fogadnek orvost. Engem a sajat nogyogyaszom beszelt le rola aki regen szuleszorvos volt. Ajanlott egy szulesznot es azt mondta hogy inkabb annak fizessek aki vegig bent lesz velem mint egy olyannak aki neha ramnez es kesz. Nem bantam meg a szulesznot, nagyon rendes minden vizsgalatot o csinal es en csak jot hallottam rola eddig. En akinek csak tudom azt ajanlom hogy orvos helyett szulesznot fogadjon. Gusztustalannak tartom hogy orvosok elore kikotik mennyibe kerul egy szules(tapasztalat), Viki (szulesznom) nem volt hajlando arat mondani, neki annyit adunk amennyit gondolunk, teszem hozza hogy o tenyleg mindent megtesz, gatat massziroz stb.... szoval szerintem csak szuleszno!!
2014. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!